Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj przydarzyła mi się strasznie zabawna sytuacja. Zrobiła mi dzień. Nie wiem czy to był shit test czy nie ale wyciągnę z tego wnioski. Sytuacja była taka że piszę z laska na snapie. Wysłala swoje fotki to otwieram "ale hot zdjęcia, prawie tak jak moje, ale jesteś już na dobrej drodze" ona odpisała mi że mam jedną twarz na każdym zdjęciu i tu mogłem rozegrać to inaczej w stylu np hmm to może się umówimy na sesję zdjęciową i mnie nauczysz a zamiast tego zacząłem argumentować na przykładzie top model i Ernesta dosłownie "taka praca modela, Ernest też ma jedną twarz" a potem już pisaliśmy o top model i ja negowalem że nie ma racji ale akurat serio tak uważałem więc byłem szczery. W pewnym momencie pisze że na castingu do top model bym ją już pokonał. I potem coś jeszcze pisaliśmy i nagle wyjeżdża do mnie "nie wiedziałam że jesteś taki dziwny" a ja odpowiedziałem " nie wiesz czy jestem dziwny czy nie" ona "wiem trochę o tobie" ja "yhmm a co takiego ciekawego? Podziel się nie bądź samolubna" przeczytala i już nie odpisała. Nie wiem czy był to shit test ale w sumie śmieszy mnie to, a następnym razem bym tak jak wspominałem w ogóle w inny temat poszedł, a co do shit testu to bym odpisał teraz stawiając siebie w innym świetle coś w stylu "to niedobrze, ale przynajmniej nie jestem jak każdy. Może nie jest jeszcze ze mną tak źle?" Myślę że to by na nią zadziałało. Pozdrawiam was i trzymajcie się i życzę wam równie zabawnych sytuacji. Btw ta laska jakąś dziwną i tak była.
#redpill #podrywanie #kobiety #podrywajzwykopem #anonek #niebieskipasek #rozowypasek #historyjka #zycie #snap #mirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd946c37aca0b000b77fcb2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 51
  • Odpowiedz