Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano odebralem Ck One. Plotki o rzekomej reformulacji na plus okazały się prawdziwe (no chyba, że trafiłem na dobry egzemplarz).
Wypust z przed kilku lat trzymał około 2-3h i praktycznie wogólne nie projektował. Wypust z września obecnego roku siedzi na moim nadgarstku już 6h i wszystko wskazuje na to, że posiedzi do wieczora.

#perfumy
Pobierz JohnDoe01 - Dzisiaj rano odebralem Ck One. Plotki o rzekomej reformulacji na plus oka...
źródło: comment_1608204954Dkr0IGoXGwhvJQa27c1837.jpg
  • 20
@mekekeke: no to ja juz nie ogarniam jak to jest z Kourosem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z tego co czytalem parametry nigdy nie byly problemem (wieksze, mniejsze ale zawsze >dobre), a kolo 2019 L'oreal poprawil kompozycje, ktora skopal reforma po przejeciu - Ty sugerujesz, ze zajeli sie parametrami, a zapach nadal jest skopany (ʘ__ʘ)
Ktos wytlumaczy jak to w koncu jest?
@CheapiesLover: mam Kourosa z 2019 oraz dwa staruszki, nie wiem jak pachniały przed najnowszą reformą, ale najnowszy batch w żadnym wypadku nie ma podjazdu do vintage Króla. Z kolei co do parametrów, opieram swoją wiedzę na opiniach, jakoby bodajże po 2002 było trochę słabiej pod tym względem, choć tak jak mówisz, Kouros nigdy słaby nie był, a obecny jest okropnie trwały.
@JohnDoe01: mam takie pytanie, może głupie może mondre, ale powiedzcie mi proszę, jaka logika stoi za osobną zakrętką i psikaczem w perfumach ck? Mam od nich shock i nie wiem, czy jeśli nie będę zakręcał to może wywietrzeć?
Ale trzymanie osobno atomizera i wkręcanie go do używania, to chyba jeszcze głupszy pomysł, bo nie będę za każdym razem wypsikiwał tej rurki przecież, żeby na czysto zaciągać?
@ni_wuja: nie baw sie tym gwintem, to jest pewnie aluminium, jak bedziesz grzebal to wlasnie wtedy jest najwieksze prawdopodobienstwo ze cos uszkodzisz i bedzie wietrzec
Nigdy nie mialem CK One ale o ile jego atomizer nie jest szczegolnie slabej jakosci to jego odpowiednie dokrecenie powinno zapewniac wystarczajaca szczelnosc