Wpis z mikrobloga

@MisterTwister: No jest duża różnica, ale co to ma do rzeczy? Ty twierdzisz że z taką mordą nie można zarabiać tylko 3 koła, a ja Ci mówię, że można, a nawet może być gorzej, bo z taką mordą możesz być też bezrobotnym, który ma wszystko w dupie, ale np starzy nie chcą mu dawać siana już więcej, więc idzie do gówno roboty za 3 koła, bo nie jest ambitny
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Coś nie ogarniasz to może rozpiszę:
Najpierw OP stwierdza że

Kobiety zgodnie twierdzą, że najważniejszy jest charakter i osobowość, a wygląd to sprawa drugorzędna


Nie zgadzasz się z tym więc wklejasz tamtą nieszczęsną tabelkę i uważasz że przeczy ona powyższemu twierdzeniu. Jest jednak pewien problem - zgodnie z danymi z tabeli mniej niż 1 na 5 kobiet przyznaje że wygląd (good looking) jest warunkiem koniecznym (Essential)
  • Odpowiedz
@cytmirka: Wy jesteście mistrzyniami tłumaczenia sobie wszystkiego w taki sposób, aby akurat pokrywało się z tym co akurat zrobiłyście. Was nie należy słuchać bo myślicie jedno, robicie drugie, a powiecie trzecie.
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk:
Opie tutaj mega dużo czynników wchodzi w grę. Po pierwsze mało która jest tak silna psychicznie by nie czuć wstydu, gdy się z takim brzydalem pojawić przy znajomych. Nikt nie lubi czuć strachu i wstydu. I jest mała szansa, że taki typo wykształcił super charakter, wygladajac tak, jak wygląda. No chyba, że życie bylo dla niego łaskawe. Gdyby miał takie cechy, jak wyżej i dużo grono znajomych, to ładną loszke
  • Odpowiedz
Tak to działa. I z facetami jest to samo- pięknej ale głupiej debilki nikt nie weźmie za żonę a fajnej, miłej i czytającej, ale brzydkiej i niezadbanej też nikt nie weźmie.

XDDDDD żaden desperat nie weźmie
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk Powinieneś jeszcze dodać typa 170 cm wzrostu z zakolami i nadwagą, zarabiającego 2.5k w brudnych adidasach i rozciągniętej koszulce bo to jedyny prawilny wybór. W tym zestawieniu jeżeli wybierze tego po lewej będzie pustakiem lecącym na wygląd, a po prawej pustakiem lecącym na kasę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kieres:

Oczywiście że ta 9/10. I wszystko sprowadza się do tego, że w przypadku atrakcyjności wygląd>wszystko inne u kobiet jak i u facetów. Jak nie ma wyglądu to wszystko inne traci znaczenie. W tym wpisie "przeciwnicy" udowadniają to, co myślę, że op chciał przekazać.
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: Jezu co za hipokryzja. Mogę zrobić identyczny obrazek tylko z kobietami i co tym udowodnię? W moim otoczeniu jest przynajmniej kilka par w których on to inteligentny ułożony facet a ona to ładna pusta idiotka i żyją razem bo każdy dostaje to co chce, on ładne ciało i fame przed chłopakami ona chłopa i kasę. Tak to działa i jak bardzo będziesz chciał zmienić rzeczywistość fakty są faktami
  • Odpowiedz
@Kieres: Jestem przekonany że 9/10 tępa dzida, będzie mieć dużo większe powodzenie niż 2/10 z najlepszym charakterem na świecie. Widzisz, ja nie mam problemu przyznać że najważniejszy jest wygląd. Mnie nie #!$%@? że blackpill jest prawdą, tylko że społeczeństwo robi fikołki żeby temu zaprzeczyć
  • Odpowiedz
@Kawunia_z_rana: Jaka hipokryzja? Ja przy doborze partnerki kierowałem się bardzo wyglądem i nigdy nie tknął bym dziewczyny poniżej 5/10 choćby była laureatką nobla z fizyki. Tak samo moja dziewczyna nie byłaby ze mną gdybym był brzydki albo niski. Ja potwierdzam blackpill jako osoba w związku. I to mnie różni od innych, że mogę powiedzieć wprost, że mój wygląd załatwił mi dziewczyne i vice versa. Nie #!$%@? bajeczek o tym że najważniejsze
  • Odpowiedz