Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą wołam osoby plusujące ten wpis:

https://www.wykop.pl/wpis/42450813/sprawdze-jak-dlugo-podziala-pokoparkowy-sapphire-r/

Z kartą nic się nie stało, ale komputer został kilka dni temu gruntownie zmodernizowany, włączając w to grafikę.
Karta pewnie poleci na OLX, gdzie wyjaśnię kupującemu jej stan, więc bez januszerki :)
Tak więc dziękuję za uwagę i do zobaczenia.

#komputery #pcmasterrace
  • 106
@cranberry250: A ile płaciłeś? obserwowałem trochę ceny tych kart i był moment w 2019 że ceny spadały ale w 2020 znowu wszystko się zesrało i nie zdziwiłbym się gdybyś na 0 wyszedł, szkoda że rok później nie sprzedajesz przy kolejnej górce bo była by beka jakbyś jeszcze nieźle na tym zarobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cranberry250: dzięki za zawołanie, Mireczku. Sam od około roku używam identycznego, pokoparkowego Radeona, którego kupiłem na Ali. Karta śmiga niczym złoto. SPA karty, fabryczny BIOS i gitara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cranberry250: nieco ponad rok temu kupiłem ten sam model pokoparkowego Radeona. Działa do dziś, a nie jest oszczędzany nic a nic. Sprzedawca na allegro dokładnie opisał, skąd pochodzi karta i widziałem, co kupuję. Zadowolony jestem wielce, sporo gierek już przeszedłem, w nowych już niedomaga, więc myślę o sprzedaży i dozbieraniu do RTX 3060Ti, czy czegoś w podobie, jak w końcu staną się dostępne i zaczną kosztować normalnie.

Raz doświadczywszy Sapphire nie