Wpis z mikrobloga

ŻeDziękuję serdecznie @piperek za tegoroczną #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Również życzę ci Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego roku oraz zdrowia dla Ciebie i twojej rodziny.
To teraz czas na #pokapake.
Wielkie dzięki za pociąg !!! Cieszyłem się jak dziecko gdy otworzyłem przesyłkę, patrzyłem na te modele już w zeszłym roku i miałem sobie kupić ale zawsze coś mnie powstrzymywało teraz już nie mam wyjścia i poświęcę jeden wieczór na składanie. Pierniczki cudnie wyglądają jak smakują przekonam się wieczorem gdy żona wróci z pracy a ty podziękuj swojej za ten trud włożony w ich pieczenie zapewne wraz z córkami ,a ich rękodzieło jest ekstra :-D . Piwko zimne wprost z paczkomatu na wieczór w sam raz, ogólnie sam w tamtym roku wysyłałem piwko rzemieślnicze do Mirka ale niestety zamknęli już ten browar :-( pozdrawiam @pan-audytor chyba czas się ujawnić że to ja w tamtym roku :-D. Jeszcze raz dziękuję @piperek ! Ps: Kotek też dziękuję za puche :-)
Kzaro - ŻeDziękuję serdecznie @piperek za tegoroczną #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Również ży...

źródło: comment_1608221407kf8cG1WvmseQoDpRHgjMlC.jpg

Pobierz
  • 3