Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają #wykopaka mam i ja!
Powiem wam tak, każdemu życzę takich debiut w tej zabawie jak mojej Pani Mikołaj czyli @natalia__
Rozpracowała mnie perfekcyjnie, nawet chciało się jej sprawdzić znaczenie mojego nicku ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Przejdźmy do analizy mojej paczuchy:
1. Lornetka - bardzo się przyda podczas moich podboi rowerowych i wycieczek pieszych, ale zaraz idę na balkon testować ją na sąsiadkach ( ͡ ͜ʖ ͡). Sam nie mogłem się zdecydować od ponad roku pomiędzy lornetką a monokularem, więc problem za mnie rozwiązała Mirabelka.
2. Poradnik rowerowego podróżnika - kolejny element związany z moją aktywnością, już wyłapałem z niego fajny protip, żeby zabierać na wypady sok pomidorowy jako naturalny izotonik.
3. Książka "Pod słońcem Italii" - okazało się, że w jakimś sensie z moim Mikołajem łączą mnie Włochy, to kolejna pozycja do kolekcji książek na temat tego kraju. Mam nadzieję, że jak sytuacja wróci do normy to znowu tam zawitam.
4. Piwa - oba w klimacie pastry sour - ktoś mocno się przekopał przez moje wpisy, że dotarł do tego w jakie nuty smakowe uderzyć, ponieważ uwielbiam "kwasy". Pisząc ten wpis właśnie delektujemy, a właściwie delektuje się ja (różowy ma wykrzywioną minę) Cream Pastry Sour Strawberry & Mascarpone.
5. Przysmaki dla mojego zwierzyńca - prosiak obżera się dropsami z owocami a pieseł dostał gryzaki wołowe (ślicznie dziękują w moim imieniu).
6. Pamiątka z Bożenką - oboje już wiemy o co chodzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
8. "Klejnoty Biauka" - co był w środku zostawiam w komentarzach (nie obyło się oczywiście bez pomocy Mikołaja).
9. Słodycze - praktycznie już rozparcelowane przeze mnie i różwego, ale najbardziej ucieszyła mnie Terry's Chocolate Orange. Zauważyłem, że w tym roku to częsty element paki i nabrałem smaku na niego, a nigdy go próbowałem, a tu niespodzianka bo miałem sobie zakupić ten przysmak w niedługim czasie.
Każdemu życzę w kolejnej wykopace aby trafił na tego Mikołaja, wspaniała to była paczka. #chwalesie #pokapake
Pobierz MfalmeKitunguu - Wszyscy mają #wykopaka mam i ja!
Powiem wam tak, każdemu życzę taki...
źródło: comment_1608313548wgbOhgYMxAz7EoXrQWZWNY.jpg
  • 4