Wpis z mikrobloga

Jaka akcja kurde bela.
Jestem producentem pewnej rzeczy i od kilku lat sobie handluje tu i tam. Ostatnio pojawiła mi się nowa konkurencja, więc z ciekawości wszedłem zobaczyć co tam maja. Jakież było moje zdziwienie, gdy się okazało, że swój produkt reklamują moimi zdjęciami :D No więc zacząłem drążyć temat i się okazało, że koledzy z konkurencji zamawiają produkt z Niemiec, a kradzieży zdjęć dopuścił, się "producent" niemiecki. Już chciałem wypiąć klatę i przyznać, że historia zatoczyła koło i Niemcy teraz okradają Polaków, ale no #!$%@?, wszedłem w dane, a właściciel firmy z Hamburga nazywa się... Lesiński. Najlepsze, że handlują sobie towarem na swojej stronie, ebayu, amazonie i kto wie gdzie jeszcze promując to moimi zdjęciami.

Polak, Polakowi Polakiem, nawet na obczyźnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ktoś wie, jak tę złodziejską kutwe można dojechać? Z tymi januszami z Polski sobie poradzę, ale jak tego #!$%@? z rajchu ugotować?

#patologiazewsi #bekazpodludzi #prawo #p0lak #cebula
  • 6
@Mroczna_Pyra: Będąc dokładnym, zdjęcia są zamówione przez naszą firmę u profesjonalnego fotografa. Typowe zdjęcia produktowe. Pytanie czy dochodzenie swoich praw na linii Polska - Niemcy z takiego powodu, nie jest kopaniem się z koniem i trochę grą niewartą świeczki.