Wpis z mikrobloga

  • 17
@gorzki99

ty klamliwy manipulatorze, moze opiszesz jakie to niepozadane skutki mieli? APAP ma gorsze.

"Jeden ze szpitali w amerykańskim stanie Illinois wstrzymał szczepienia przeciw COVID-19 po tym, jak u czterech pracowników placówki wykryto niepożądane skutki - mrowienie i podwyższone tętno. Trzech pracowników wróciło do zdrowia w domu, czwarty jest pod nadzorem lekarzy."
  • Odpowiedz
można nawet w kilka dni - tak jak produkuje się szczepionkę na grypę


@megawatt: xD

nie mówimy o procesie produkcji, tylko opracowania i testowania, to że fiolka na linii produkcyjnej spędza 20 minut nie oznacza że 20 minut zajęło OPRACOWANIE i PRZETESTOWANIE szczepionki. No ale co ty możesz wiedzieć.
  • Odpowiedz
Serio nie dziwi Cie to ze sam producent sie nie zaszczepi swoim produktem? --A pomyslales o tym ze juz moze przechodzil covid i nie ma takiej potrzeby?


@why1sthat: no popatrz a polscy eksperci twierdza ze nalezy szczepic nawet tych co przechodzili bo (tu cytat) "napewno to nie zaszkodzi"

Serio nie dziwi Cie to ze ta szczepionka nie jest przetestowana na osobach z cukrzyca, nadcisnieniem, alergia i innych takich? Daj link, pierwsze
  • Odpowiedz
ty klamliwy manipulatorze, moze opiszesz jakie to niepozadane skutki mieli? APAP ma gorsze.


@why1sthat: czlowieku wlacz myslenie - WYSTAPILY NIEPOZADANE SKUTKI
Czyli skutki ktorych nie chciano.
Tym razem to mrowienie dasz gowe ze nie bedzie innych?
Zrobmy tak - ja sie zaszczepie pod warunkiem ze jak wystapia niepozadane skutki to bedziesz mi placil co miesiac 3k pln i pojdziesz siedziec.
Zgoda? Bo jesli sie nie zgadzasz to odwal sie odemnie i
  • Odpowiedz
@why1sthat: Szukać nie będę, badania są. Jak jesteś taki inteligentny to sam znajdziesz. Na 5 ktore mówią, że pomagają, znajdziesz 5, które mówią, że nie pomagają. Badań, w warunkach takich w jakich nam każą je nosić nie przeprowadzono :)
  • Odpowiedz
  • 9
@gorzki99 ty prowokujesz mnie czy serio jestes tak malo inteligentny? Zrozumiesz ze kazdy lek powoduje skutki uboczne u niektorych ludzi? Jakby 3k ludzi wzielo apap to tez 4 z nich by mialo mrowienie i podwyzszone cisnienie XD
  • Odpowiedz
Zrozumiesz ze kazdy lek powoduje skutki uboczne u niektorych ludzi? Jakby 3k ludzi wzielo apap to tez 4 z nich by mialo mrowienie i podwyzszone cisnienie XD


@why1sthat: A zrozumiesz ze kazdy lek sie bierze DOBROWOLNIE a nie z przymusu?
I zrozumiesz ze za kazdy lek producenci odpowiadaja - za kazdy poza ta szepionka gdzie odpowiedzialnosc zostala z nich zdjeta?
Serio nie rozumiesz takiej prostej rzeczy?
Nie mam nic przeciwko tym
  • Odpowiedz
  • 8
@Niedozdarcia2 widzisz, jakbys miala chociaz 50 IQ i umiala angielski, to bys znalazla prace naukowa na populacjach, a nie w warunkach laboratoryjnych. Nawet jedna z nich jest w moim wpisie :) ale foliarz nie sprawdzi zrodel naukowych, bo nawet ich nie zrozumie :D
  • Odpowiedz
antyszczepionkowiec nazywa mnie debilem XD zabolalo mnie to tak jakby menel spod sklepu mnie tak nazwal albo 12 letnie dziecko.


@why1sthat: ten "antyszczepionkowiec" ma wszystkie szczepionki typu odra, ospa gruzlica itp przyjete. Co wiecej-co kilka lat jak se w robocie cos rozwali to przyjmuje szczepionke na tezec i nie ma z tym problemu. Tego gowna jednak nie przyjmnie dopoki nie bedzie odpowiednio wytestowane
  • Odpowiedz
  • 8
@gorzki99 wiesz, tez chcialbym zyc w takim swiecie, w ktorym wszyscy ludzie sa wyksztalceni, inteligentni i wiedza kiedy podjac sluszna decyzje. Niestety przez takich nieukow jak Ty niektorych trzeba zmusic bo swoja glupota narazaja innych, niewinnych ludzi.
  • Odpowiedz
wiesz, tez chcialbym zyc w takim swiecie, w ktorym wszyscy ludzie sa wyksztalceni, inteligentni i wiedza kiedy podjac sluszna decyzje.


@why1sthat: uwierz mi nie podobalo by CI sie tam-szybko bys sie zagubil i poczul wyobcowany, jakis taki inny
  • Odpowiedz
@why1sthat: paradoksalnie w tym wątku to ty dałeś największy popis ignorancji wyzywając osoby zaszczepione ma wszystkie powszechne choroby od antyszczepionkowców xD brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednak musisz uzupełnić braki w logicznym myśleniu
  • Odpowiedz
@gorzki99:

o to jednak wlasciciel pflitzer sie zaszczepil?


Czeka na swoją kolej, najpierw szczepią medyków i starców. Ja też chce się zaszczepić a jeszcze się nie zaszczepiłem i pewnie w najbliższym czasie nie zaszczepię. Ale dzięki ciemnocie takiej jak ty, może to będziesz szybciej niż się spodziewałem xD
  • Odpowiedz