Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lemacca: sam się dorobił na głupiutkich dzieciach robiąc totalny crap z USA. Widać po wykopie, że fascynacja bananowcem jest nieziemska. Jeszcze 4 lata temu tacy byliby tu cisnięci.
@xDawidMx: I co? Wujek polityk zapłacił ludziom z YT, aby Karol się wybił? Czy może ciocia z TV przekonała setki tysięcy osób, żeby go oglądali? O czym Ty w ogóle mówisz? Chłop mocno inspirując się zagranicznymi twórcami zwrócił na siebie uwagę, a swoje 5 minut wykorzystał w 100%, po prostu jest ogarnięty i potrafił się wybić, nikt nic za niego nie robił.
@xDawidMx: Ale wali głupotą...
Jedynie zwróciłem Ci uwagę, że błędnie nazywasz gościa bananem, a Ty mi odpowiadasz jakimiś argumentami na poziomie dziecka z podstawówki. Według Ciebie stwierdzenie, że Friz osiągnął sukces na YT, co jest powszechnie znanym faktem, czyni ze mnie fanboya XD
@xDawidMx: to jest piekne jak ktos zobaczy jeden odcinek gdzie mlody gosc jest ubrany w drogie ciuchy i mieszka w willi to od razu bananowe dziecko, przeciez nie mozna samemu sie dorobic. Pierwszy czlowiek na ziemi tez mial wujka posejdona co mu ustawil przyszlosc
@xdevo: tak, ja mam 10 lat i sobie czytam internety, natomiast ty pewnie 30 na karku i dalej przegladasz wypoka puszczajac buchy z ijusta 3 na mocy trujeczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)