Wpis z mikrobloga

#!$%@? jeszcze OP zarobi na tym aucie bo sprzeda jako perełkę, się chyba pół wykopu dupą nakryje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pankalmar: wykopki ze strachem patrzące na ogłoszenia kilkuletnich klas premium mają teraz gula, bo okazuje się, że można jeździć w luksusie w cenie ich nowej dacii czy innego peugota i nie płacić milionów na utrzymanie XDDD
@imajoke: dokładnie, ja po miesiącu też myślałem, że zrobiłem deal życia a w efekcie w rok w naprawy włożyłem więcej niż cena zakupu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kejran: Spoko efekt. Bawi mnie jak wypoki się spuszczają, że "Kupił limuzynę za 6k i nic się nie psuje".

#!$%@? wy chyba samochodu nie mieliście, niech pojeździ tym autem z rok to przyznam wam rację. Prędzej czy później coś jebnie i raczej nie będzie to naprawa za 300-400 złotych.


@imajoke: Oczywiście że tak.
Przecież tutaj nikt normalny nie zakłada, że będzie inaczej, bo samochody się psują, a najbardziej właśnie te
I wykopki "spuszczają się" nad tym, że nic się nie psuje dokładnie dlatego, że każdy spodziewał i nadal spodziewa się awarii. Wszyscy myśleli, że od grubych napraw się zacznie, a ten póki co porobił tylko pierdoły.


@KeepCalm:
Jeśli przez rok w gruzie OPa się nie #!$%@? nic za więcej niż 1000 PLN to chyba cały wykop wykupi wszystkie gruzy: merole eSki, beemwice siódemy i inne takie z otomoto. Róbcie screena ;d
@Megawonsz_dziewienc: Ale on kupił gruza za 6k, wsadził niewiele (nie wiem ile, bo nie śledzę wpisów tak dokładnie - ktoś przypomni?) i ma sprawny samochód.
Ja też myślałęm, że przywiezie S-klasę i będzie się bał dalej niż 5km od domu nim ruszyć ;d a on jeździ normalnie.

Miało być ciekawie albo śmiesznie, to nie jest przecież poradnik zakupowy czy poradnik wyboru auta.

---

W sumie to pamiętam, że już kiedyś czytałem
@KeepCalm: Tego czy jezdzi normalnie i ile jezdzi nie jestes w stanie stwierdzic, a op moze wymyslac. No i to ile finalnie w niego wsadzi dowiesz sie za mniej wiecej rok, bo takie gruzy sa latane zeby chwile pojezdzily, a pozniej nagle musisz wpakowac 5k albo nie ruszy z parkingu