Wpis z mikrobloga

Mam i ja swoją wymarzoną świąteczną paczkę. Moim Mikołajem okazał się @mleko15. Z całego serca chciałbym Ci podziękować za radość jaką mi sprawiłeś. To niesamowite jak los sprawił mi Mirka o podobnych zainteresowaniach, który idealnie trafił w moje gusta. Najbardziej spodobało mi się to ile pracy włożyłeś w przygotowanie tej paczki. Wielki szacunek. Uwielbiam takie indywidulne podejście do człowieka. Na początku były fantastyczne memy i już wiedziałem, że dobrze trafiłem, a potem było tylko lepiej. Super list, który bardzo przyjemnie się czytało, a poza nim w mojej paczce znalazło się:
-Mój osobisty Supermarine Spitfire wydrukowny na drukarce 3D. Profesjonalna robota. Jest boski, będzie stał w honorowym miejscu na półce. To stąd te pytania o ulubiony pojazd. Ja dopiero zaczynam zabawę z drukiem, więc teraz wiem do kogo mogę odezwać się po porady;
-Super praktyczny mini błotnik do roweru, idealnie trafiłeś. Super wygląda i bardzo mi się przyda. zaraz lecę go założyć;
-Gra karciana Monopol, kolejny świetny wybór. Długo szukałem czegoś prostego i szybkiego, na nudne wieczory z dziewczyną. Mój problem się sam rozwiązał, wieczorem czeka mnie pierwsza rozgrywka, pewnie znowu nie da mi szans xd;
-Olej z czosnkiem i bazylią, takiego jeszcze nie miałem, a bardzo lubię bazylie, przyda się do sałatek;
-Obrazek z moim wizerunkiem ze zdjęcia, które kiedyś wrzuciłem kiedyś. Świetny research i jeszcze lepiej wykonana robota. Podziękuj różowej, fenomenalny pomysł i wykonanie. Gdybyś tylko widział minę jak to zobaczyłem. Znajdę dla niego godne miejsce;
-Słodycze, tego nigdy nie za wiele. moje ulubiene kinderki, już prawie zjedzone… A czekolady Twin Peaks są boskie, zostawię je sobie na czarną godzinę.
Podsumowując jestem bardzo, bardzo zadowolony z mojej paczki, bardzo Ci dziękuje za sprawienie mi tyle radości w tym dziwnym roku. I życzę Tobie i różowej wesołych świąt, bezproblemowej obrony dyplomu i dalszych sukcesów. Bardzo dziękuje za zaproszenie na wspólny wypad rowerowy, z przyjemnością skorzystam, będę się odzywał.
P.S. Co do Cigarettes, dowiedziałem się z wykopu, też byłem w niesamowitym szoku.
#pokapake #wykopaka
Pobierz
źródło: comment_1608549475jhbJF0X2nYbMwoMcD3pgyN.jpg
  • 4