Wpis z mikrobloga

Whoooah, moją wykopakową Mikołajką była @pingwinowa! Super dziękuje za wspaniałą przesyłkę, która trafiła dla mnie idealnie w punkt. Paczuszki były bardzo starannie zapakowane, ale po otworzeniu paczki moim oczom ukazał się niezapakowany ręcznie wykonany woreczek. Jest naprawdę solidnie wykonany, będzie służył dzielnie na różne szpargały do zdjeć lub na aparat w plener do plecaka - jeans i moro to mój styl, a wypełnienie jest turbo-przyjazno-milusie.

W worku znalazł się oczywiście też list, zwinięty w rulonik, schludnie napisany i bardzo przyjazny. Na pewno odpowiem na tą korespondencje jak znajdę tylko chwilkę! W worku oprócz listu znalazły się słodycze, pójdą na stracenie do dzieci na święta, ale Nerdsy zachowam sobie na specjalną okazję (ale to jest kwaśno-słodkie), będe trolował nimi moje dzieciaki.

Reszta paczuchy była solidnie zapakowana, w liscie znalazła się wzmianka o kubkach, już mówie na baaank kubek, jezu matko bosko, szafki mi się przewrócą od ilości kubków, ale na szczęście znalazło się tam regionalne piwo i kawa...

O kawie nic nie wspominałem chyba w swoim opisie, ale kiedyś moje dzieci mogą napisać pastę o swoim starym. "Pół mieszkania #!$%@? kubkami, tłoczek od aeropress`u znów walał się w obok kibla, bo może się jeszcze przydać. Zamiast gumek recepturek to oringi do ekspresu, a jedna szafka zaklejona taśmą bo kawa nie lubi powietrza, #!$%@? w to że wszystko hermetycznie zapakowane..." Tak to właśnie by mogło wygladać, ale kawka super - Etiopia, bardzo lubię, a z tej palarni nie miałem okazji jeszcze wypić - wiec zarzucę do ekspresu i na jakąś alternatywkę.

Jak wspominałem, woreczek się przyda na aparat, to album przyda się na odbitki. To w sumie super pomysł dla kogoś, kto robi sam zdjęcia, prywatnie czy zawodowo. Bo jak wspominał Pomocnik Wykomikołaja w liście, mało ludzi zamawia teraz pozytywy, wszyscy trzymają w chmurach, na dyskach, na płytach podpisane sterowniki do drukarek #pdk. Będzie dzielnie wyklejany, dołączy do albumowej rodzinnej kolekcji, podpisanej 2020, 180-200 zdjęć to tak akurat by upamiętnić ten iście wspaniały rok.

@pingwinowa, elfie pomocniku - raz jeszcze pragnę podziękować Ci za przemiły list - bo chyba niektórzy zapominają już, że to najważniejszy element całej zabawy i najcenniejszy składnik paczki, ale dziękuje raz jeszcze za równie wspaniałą wyko-worko-paczkę, sztos, sztywniutko! Następnym razem bez stresu, super się spisałaś!

Z tego miejsca chciałbym Ci życzyć jeszcze najspokojniejszego czasu, świąt w gronie najbliższych osób i zdrowia bez korony.


#pokapake #wykopaka
źródło: comment_1608550458TP97UtO78cujrRJdhwt4er.jpg
  • 1