Wpis z mikrobloga

@piotr-zbies no niby ma potencjał, ale mimo wszystko ostatni sezon (który paradokslanie możemy traktować jako rookie sezon) miał średni, nie wyglądało to jakby miał jakiś spoko upside, wiadomo jest młody może będzie z niego coś więcej, ale 50 klocków to mimo wszystko sporo, prędzej jakieś 2 lata za 25 mln bym widział
@piotr-zbies Isaac i Fultz dostali kontrakty podobne do tego który kiedyś dostał Curry gdy miał problemy z kostką, jest to rodzaj inwestycji, władze Orlando wierzą że ci gracze mogą dać w przyszłości coś więcej, więc dali im kredyt zaufania. W przypadku GSW taka postawa się opłaciła, może i Magic będą mieli szczęście.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@piotr-zbies: Isaac pokazał all-nba potencjał, ale to jest absurd, że zawodnik, który kolejno ma 27, 75, 34 meczów w sezonie (a w tym będzie miał ich zero), dostaje taki kontrakt.
Chyba muszę zmienić sposób oceniania kontraktów w tej lidze, bo za chwilę mi wyjdzie, że połowa ligi jest strasznie przepłacona xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DonTadeo: Ja ten kontrakt Fultza nie krytykuje, bo te ~12mln to całkiem rozsądna kwota i też na myśl przyszła mi druga umowa Currego. Również rozumiem, czemu Magic dali taką umowę Isaacowi, ale po prostu denerwuje mnie trend z ostatnich lat, że zawodnik pokaże cokolwiek więcej od g-leaguera grzejącego ławkę i już kwalifikuje się do kilkunastu milionów rocznie (jeśli nie jest centrem) xD A już nie wspominając o zawodnikach, którzy mają minimalnie
@piotr-zbies: ależ oczywiście, że ma potencjał. Ma też przy okazji potencjał na kolejne kontuzje.

37 baniek rocznie na dwóch zawodników, o których naprawdę mało wiadomo i z których każdy zagrał ledwo ponad 100 meczów przez 3 lata? To jest granie va banque i nie mam większych wątpliwości, że się nie opłaci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bover: Nie ma, co mieć pretensji do Magic w tej sytuacji. Albo im się to zaufanie do młodych opłaci, albo czeka ich kolejna odsłona przebudowy, która i tak by ich czekała, jeśli obaj panowie odeszliby z drużyny.