Wpis z mikrobloga

Dobra, paczka jest i u mnie! #pokapake
Zacznę od listu bo tu Mireczku się postarałeś. Porządnie napisany i do tego ładnym pismem (wnioskuje, że to robota różowegopaska), ładnie opisane co dostaje i dlaczego, przybliżył mi trochę sylwetkę anonimowego Mikołaja, ale ofc nie wprost, lekkie wskazówki kim jesteś i jak Cię znaleźć na wykopie. Chwila przemyśleń, kojarzenia co z czym i gdzie (miałem przed oczami zdjęcia podwórka które wrzucasz, ale nicku nie mogłem sobie przypomnieć), ale udało się! @rybeczka
Paczka zapakowana solidnie, wszystko zabezpieczone jak trzeba i opakowane w solidną porcję memów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co w środku? A no wszystko co powinno być w #wykopaka :) Są słodycze (cukierki już wiszą na mojej choince), domowe pierniczki od żony Mireczka w świątecznym opakowaniu (również póki co zdobią choinkę, ale pewnie niedługo ^^), gra 5 sekund Edycja bez cenzury. No, no przeglądając wnętrze i pytania na kartach sądzę, że zabawa będzie przednia, ale nie łatwa :))
Prezent z którego jestem MEGA ale to Mega zadowolony to własnoręcznie zrobiona elektroniczna choineczka, zawsze taką chciałem mieć, ba nawet też chciałem taka zrobić, ale zrezygnowałem bo moje umiejętności pracy precyzyjnej myślę, że by na to nie pozwoliły ( ͡ ͜ʖ ͡).
Magnes z Krakowa wzbogacił moją kolekcje na lodówce, swoja droga tyle razy tam byłem, a dalej nie miałem magnesu. Już mam! Btw. w poprzedniej edycji Wykopaki tez miałem parę z Krakowa :) @anythin
Nie zapomniałeś o moim psie, któremu też się coś dostało (co wyczuł od razu przy otwieraniu paczk)i. #pokazpsa
No i czym była by paczka bez świątecznego kubka :)))

Także podsumowując Mireczki, tak się powinno przygotowywać paczkę na #wykopaka Wzorowa robota! Oby każdy biorący udział w zabawie otrzymał tak skrupulatnie przygotowaną paczkę!

Dziękuje Ci bardzo @rybeczka i chciałbym złożyć Tobie i Twojej rodzinie dużo zdrowia i radości zarówno w święta jak i cały przyszły rok ! Dodatkowo dla was wytrwałości, cierpliwości i radości z wychowywania waszych dwóch bohaterów (widziałem foto z Twojej #pokapake i ekipę masz dobra () ).

Wesołych Świąt dla was i wszystkich uczestników #wykopaka !

A no i podziękowania za organizacje zabawy ekipo WYKOPAKI! @wykoPAKA Świetna robota!
Pobierz
źródło: comment_1608733607XoSoPk9QikFe2bJWGOwHvb.jpg
  • 4