Wpis z mikrobloga

#krakow
#motoryzacja

Tak się podzielę jedną myślą, bo czytam co chwilę że 4 śmieci zutylizowane i całe szczęście.

Nie wiem czy ktoś był w sytuacji pasażerów takiego auta, ja byłem. Presja grupy, robisz dobrą minę a w środku umierasz ze strachu. Zycie przestaje być w twoich rękach a nie chcesz dać po sobie poznać. Pytanie czy któryś z chłopców który tam siedział wcale dobrze że się nie bawił, żałował że nie jest w domu. I do tego domu nigdy już nie wróci. Ogromna tragedia, może dzięki niej ktoś inny zamiast #!$%@?ć zwolni i będzie żył.
  • 24
Pytanie czy któryś z chłopców który tam siedział wcale dobrze że się nie bawił, żałował że nie jest w domu. I do tego domu nigdy już nie wróci.


@Szczek_Achada: @PiotrFr @Szczek_Achada - każdy jeden z nich miał sportowe auto i każdy bawił się w takie rzeczy. Stali bywalcy nocnych zlotów, nie przypadkowe chłopaki. Jeden w sumie mieszkał koło mnie
Atreyu - > Pytanie czy któryś z chłopców który tam siedział wcale dobrze że się nie b...
@Szczek_Achada: dokładnie masz rację i dlatego kierowca jedzie jeszcze szybciej, skoro się nie odzywają to za mało imponująco jadę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)mi żadnego nie szkoda może szczęśliwie wyszło bo z takimi debilami to tylko postronne ofiary mogły by być w przyszłości.
@Atreyu:

każdy jeden z nich miał sportowe auto i każdy bawił się w takie rzeczy.

Jednak co innego jak ja prowadzę, a co innego ktoś inny. Jeszcze jak jakiś gówniarz prowadzi.

@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi

Przecież jest nagranie, jak ktoś drze ryja do kierowcy, żeby zwolnił, ale wykopem wie lepiej

Z tego przejazdu? Nie widziałem, podrzuć