Wpis z mikrobloga

No i sprawa załatwiona. Rodzice już wiedzą, że studia w moim przypadku przegrane.
Na pytanie matki ''ale co nie zaliczyłeś czegoś czy jak?'' odpowiedziałem, że ''już dawno po wszystkim''
Oczywiście wydaje im się, że jak spróbuje na innej uczelni, to będzie git, bo nie wiedzą, że mnie po prostu przerasta matematyka nawet rozszerzona, a co dopiero ta ze studiów.
Dodatkowo chemia zaczęła mnie przerastać już w szkole średniej, więc nie ma sensu się okłamywać, że mogę się dalej rozwijać w jej kierunku nawet jeśli jest moją pasją od podstawówki.

Rodzice chyba nigdy nie zrozumieją, że po prostu jestem gorszy od innych.

Będę pewnie pracował z ojcem, by mieć hajs na głupoty w swoim oczekiwaniu na magika do którego dojść kiedyś musi.

#przegryw #takaprawda #gownowpis ##!$%@? #brainlet
farew3Ell - No i sprawa załatwiona. Rodzice już wiedzą, że studia w moim przypadku pr...

źródło: comment_1608739016OA83KjK2zCB13L2QsDR1Bs.jpg

Pobierz
  • 11
@farew3Ell to wybierz jakieś lżejsze, zrób tylko inż albo licencjat nawet z innego kierunku i szukaj jakiejś pracy, zawodów jest mnóstwo. Możesz nawet w IT testować, to nawet kobiety robią.
@farew3Ell: Niczym Morfeusz mówie tobie to:

Wybierz niebieską - #!$%@? #!$%@? na studiach ( juz wiesz co musisz nadgonić ) i od nowa zacznij, ucz się #!$%@? ucz, siłka do tego i poznasz jakaś dupe - przegrywie,

albo

Wybierz czerwona - pracuj w januszeksie z ojcem, a potem idź do OBI po mocny sznur. (°°