Wpis z mikrobloga

Hej Wszystkim,

Czy macie jakieś dodatkowe zainteresowania lub ulepszenia, które Bitzrapka.pl mogła by dla Was wprowadzić ? (oprócz LN :P obecnie w fazie testów )

#paysafecard #allegro #play #orange #plus #kryptowaluty #bitcoin

Jeżeli znajdziesz taniej w krypto zwrócimy Ci różnicę ::)

Jesteśmy po wgraniu najnowszej aktualizacji. Zdrapka teraz chodzi zdecydowanie płynniej oraz kody są wyświetlane natychmiast po przetworzeniu przez sieć płatności. Dlatego jesteśmy jedyni na rynku z takimi możliwościami ! Nie musisz się rejestrować ! Ani podawać żadnych danych! Nie zbieramy żadnych informacji ! Jeżeli Twój kod z naszej winy zostanie nie wyświetlony oraz opóźniony i nie udostępnimy Ci go w ciągu 15 minut od zgłoszenia, dostaniesz dodatkowy mega rabat w wysokości 50 % na następne doładowanie w tej samej sieci i kwocie !

Bitzdrapka.pl istnieje od 2013 roku ! Pisali o nas już chyba wszędzie na każdym z forów o tematyce krypto walut.
Dlatego masz 100 % pewność, że otrzymasz kod ! Sprawdź nad i oceń na fb.
https://www.facebook.com/BitZdrapka
Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszej strony ! Gwarantujemy 100 % zadowolenia lub otrzymasz mega rabat !

pozdrawiamy
www.bitzdrapka.pl
  • 30
@bitzdrapka: Może system jednego konta na 1 towar dla 1 użytkownika / jakieś API. Ktoś mógłby po prostu stworzyć aplikację, która automatycznie kupowałaby mu doładowanie po naciśnięciu przycisku z pulpitu :P
Bitzdrapka.pl


@bitzdrapka: Recoverable fatal error: Object of class Address could not be converted to string in /home/bitbitzd/public_html/application/Modules/Payments/Currency/BTC.php on line 15

kliknąłem na paysafecard, dałem 200zeta, nacisnąłem na przycisk z kwotą btc.