Wpis z mikrobloga

@sheeple: pełno takich przecież było i jest, nawet counterparty jeden z pierwszych altów, co palili BTC hahaha
czy grin
a co ma podaż maksymalna do uczciwości... to tylko pewien model ekonomiczny, nie każdy alt celuje w bycie SoV lol

a z podażą 21 mln jest zatrzęsienie altów

bitcoin jest uczciwy tylko dlatego że SN póki co okazał się uczciwy, jak kiedyś wyskoczy na planszę z milionem btc to ludzie zmienią zdanie
  • Odpowiedz
@sheeple: Mi się wydaje, że to ostatecznie nie ma znaczenia gdy jest Bitcoin. Bo powiedzmy, że zrobisz dzisiaj Bitcoina 2. Czy ktoś będzie używał go? Zapewne nie.

Nie jestem pewien czy częściowo litecoin nie wpisuje się w te ramy, ale nie jestem ekspertem od Litecoina
  • Odpowiedz
@fervi: Tak, częściowo LTC też tak traktuję. A zapytałem raczej tylko tak, z ciekawości - w nadziei, że może usłyszę o jakimś innym, ciekawym projekcie, wnoszącym coś nowego i zbudowanym na równie uczciwych zasadach
  • Odpowiedz
@sheeple to tylko Bitcoin, nie wiem po co się nad tym zastanawiasz. BTC w swojej kategorii jest najlepszy.

A jak chcesz coś innego (co niestety nei spełnia twoich wymagań ale jest dosyc ciekawe) to poczytaj o Ethereum 2.0, albo DeFi (które w mojej opinii może zrobić podobną furore jak ICO w 2017/18).
  • Odpowiedz
@sheeple: Ogólnie cóż - gdzieś rozumiem twoje zainteresowanie, sam miałem takowe. Ale sprowadziło mnie to do częściowego rekta (na wszystkim prócz Bitcoin) :P

A sam Bitcoin jest warty oglądania - nowe usługi, Lightning Network, DeFi, smart contracty, tokeny, projekty ... dzieje się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz