Wpis z mikrobloga

@Sprus ale ty jesteś głupi. Laska ma za męża typa z fura siana ale wg ciebie ma nadal kupować ubrania na wyprzedażach , bawić gówniaki , pracować w urzędzie powiatowym na pół etatu, bo jak nie to wielki pan sprus będzie gardzil jej obrzydliwym bogactwem
Ale ta jego żona to wielkie XD

jej się serio wydaje że robi karierę i prowadzi własną firmę z batonikami bo jest taka super zdolna i osiągnęła wszystko ciężką pracą a nie dlatego że ma męża sławnego piłkarza xD


@Sprus: ona nawet przyznała w jednym wywiadzie, że pieniądze Roberta są w połowie jej, bo ona też na nie cięzko pracowała xD
@Sprus O co Ci się rozchodzi? Miała swoje sukcesy sportowe, pewnie większe od twoich. Nie kandyduje do sportowca roku. Nie świeci ciałem jak inne celebrytki, nie rozwodzi się z mężem i nie zabiera mu połowy majątku, była z nim gdy inni widzieli w nim co najwyżej średniego piłkarza. Dba o swój wizerunek w mediach, nie postuje jakichś głupot. Przy każdym poście o Lewandowski ktoś się do niej przydała. O co?
@lubie_jablka o jej głupie wypowiedzi

Nigdy nie ćwiczyłem wyczynowo sportu więc iks #!$%@? de

A to co mam do niej już napisałem
Dla mnie to nic nadzwyczajnego że kobieta wspiera swojego partnera i tak samo jest oczywiste że partner wspiera kobietę

Tylko ona się kreuje jako autorka sukcesu swojego męża, autorka sukcesu własnego i broń boże sławny i bogaty mąż nie miał w tym nic wspólnego nieee to tylko wynik jej ciężkiej
no jak nie mają intercyzy bo ślub był jak byli biedni to ma rację xD


@Sprus: nie mają. w dodatku to nie jest idealne małżeństwo. chodzą słuchy, że Robercik obracał na boku pewną studentkę i przez jakieś okres nie odzywali sie do siebie. W mediach pisali o tym, ale nikt nie wiedział o co poszło. Dopiero później wyszło z jakiego powodu miała focha ( ͡° ͜ʖ ͡°)