Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie właśnie pierwszy odcinek serialu dokumentalnego "All or Nothing - Tottenham Hotspur (2020)". A tam w 41 minucie przemówienie Mourinho do całej drużyny, podczas którego ma za plecami, na jakimś ekranie, widok swojego pulpitu ze swojego laptopa. Zwróćcie uwagę na ikonkę po prawej stronie ekranu.

Tak, gość oficjalnie naparza w FM'a 2020 xD

#footballmanager #pilkanozna #ciekawostki #heheszki #mourinho
Pobierz TarasKatana - Oglądam sobie właśnie pierwszy odcinek serialu dokumentalnego "All or N...
źródło: comment_1608831599C0eSb9iLz8CYlWNoXWhmib.jpg
  • 29
@TarasKatana: @Filolog: @vvertoi: @Hubby: @Itun: @lukaschels: @Haramb3: @nairoht: @bartolini123: @suqmadiq2ama: @buczubuczu: @byz45: @ni_wuja: @javsaab: @dzana: @pabloaimar22: @Tommeister:

Wybaczcie że wołąmwszystkich ale w takich sytiuacjach zawsze wrzucam swoje dumne, piłkarskie odkrycie.

Daaaawno temu w FM albo jeszcze CMie, nie pamietam dokłądnie ściągnąłem do Wisły Kraków pewnego Niemca.
Pomocnik, świetne podania, suer przegląd pola, asysta za asystą.
Pobierz SpiderFYM - @TarasKatana: @Filolog: @vvertoi: @Hubby: @Itun: @lukaschels: @Haramb3: @...
źródło: comment_1608919016fwoh54f9xIzO28K7GbJCvn.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpiderFYM: :)
Ja aż tak stary nie jestem, zaczynałem od fm10, ale to i tak już ponad 10. Kiedyś nawet opisy o graczach tworzyłem na centrumfm i cmrev. To byli czasy. Ale im starszy człowiek, tym mniej czasu na granie, oraz tym lepiej widać, że jednak newgeny to się takie ubermensche tworzą, że głowa mała. A o - 10 z roku na rok coraz trudniej niestety, teraz to nie wiem, czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SpiderFYM: a ile ja miałem różnych gwiazd które później w realu stawały się gwiazdami.
W moim przypadku to Aguero, Walcot albo Lukaku.
wydaje mi się że wyszukiwanie piłkarzy wszędzie wygląda podobnie. kwestia kasy i determinacji by kogoś sprowadzić do klubu w FM jest prawie bogiem w realnym życiu jest pełno innych czynników.

A co najważniejsze tylko niektórzy dostają szanse poprowadzić klub sportowy, i tylko niektórzy mają do tego smykałkę.

Mourinho był
uwielbiam gdy spotkam fana FM wtedy można porozmawiać jak trener z trenerem, a wymienić doświadczenie i tipy


@lukaschels: zdecydowanie tak, zuepłnie inna rozmowa niż z kibicem, bo jednak przy CM/FMie dużo teżsięliźnie o taktyce, treningach itd