Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vasenka: zrywanie z laska borderline która groziła samobójstwem, zniszczyła mi życie i trafiła do ośrodka psychiatrycznego. Później ucieczka z domu i wojna z rodzicami. Później wizyta policji w domu i wycieczka w karetce do szpitala. Później utrata pracy. Później komunikat od psychoterapeuty że musimy przerwać psychoterapię.
No a później wigilia i następna chora sytuacja w domu gdzie ciągle się wyzywają wszyscy, matka płakała bo musiała większość sama robić itd.

Każdy rok
@hohohohoho: w sumie to jak była pierwsza fala covidu, byłem na urlopie i dostałem telefon od kolegi że ze względu na oszczedności bez żadnego ostrzeżenia #!$%@? połowę biura.
@Vasenka w zasadzie to nic. Miałem dużo szczęścia, że pandemia prawie mnie nie dotknęła i nic dramatycznego się przez nią nie stało. No ale zauważyłem że ja to w ogóle jakoś szybko wypieram z pamięci to co złe :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vasenka: Walentynki i odkrycie prawdy na temat kobiety, której zaufałem i którą darzyłem silnym uczuciem. Na kilka miesięcy straciłem zaufanie do kogokolwiek. Ścierka oczywiście dwa tygodnie po tym, jak ją wywaliłem z mieszkania po wyjściu na jaw zdrad i kłamstw, znalazła sobie nowego naiwnego.