Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#worldofwarships pomóżcie wróciłem do gry po roku jestem na 7 tierze. Jak wracałem miałem wr 48.5 teraz 46 totalnie nie umiem grać pancernikami którymi szło tak dobrze mi. Pływak przodem bo jestem mięki mimo to dostaje strzały w cytadelę ja nie mogę nic przebić normalnie pociski czasem latają zawsze obok przeciwnika naprawdę zaczynam ostro dawać dupy i nie wiem co robić już by to zmienif. Dajcie jakieś rady jest na 7emce n.carolina
  • 7
@andrzejlog: Zejdź niżej, spróbuj innej linii. NC to 8ka więc trafiasz na t10 i wcale się nie dziwię, że nic nie zrobisz bo wtedy musisz grać t8 bb jak krążownikiem nie jak pancernikiem. Poza tym pojawiło się dużo szybko strzelających okrętów to wymusza ruch bo inaczej jeteś palony. A Colorado to jeden z "tych" okrętów które przynoszą najmniejszą przyjemność z gry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UbiQuityRegis: widzę że to jest straszne bardzo mocno dostaje wciry od krążowników które nonstop podpalają a za to jak gram krążownikiem to jest fajnie aż nie wejdzie we mnie jeden strzał który zbija całe HP to jest chore
@andrzejlog: Na tym polega cały ambaras, żeby nie dać się trafić :) jak pływasz dd albo cr, a jak grasz tak wolnym bb'czkiem jak Colonorado i Cię palą to są 2 podstawowe sposoby, przeciwdziałanie pożarom na kapitanie i zasada 2 pożarów na okręcie tzn nigdy nie gasisz 1 pożaru czekasz na drugi i dopiero naprawka.
@andrzejlog: powolne okręty wymagają doświadczenia i umiejętności pozycjonowania się. Idź w niemieckie bb, albo francuskie. Powiększ i obserwuj minimapę, bez tego będziesz ginął szybko nawet nie rozumiejąc dlaczego. Nie pchaj się w środek, albo do przodu na samym początku, poczekaj aż dowiesz się gdzie płyną okręty wroga i gdzie jest koncentracja sił. Zaznacz sobie w opcjach minimapy "pokaż ostatnie pozycje okrętów". I ponad wszystko - nigdy nie gaś pojedynczych pożarów. To