Wpis z mikrobloga

Ile moglibyście zapłacić miesięcznie za dostęp do facebooka + messengera w formie abonamentu max?

W 2021 mają wejść drobne opłaty, więc warto zrobić stały przelew.

Dodatkowo w cenie abonamentu ma zostać utrzymana możliwość logowania z facebooka do różnych serwisów. Co ciekawe to opcja, która sprawiła, że facebook stał się tak popularny. Takiej opcji nie miała m.in nasza-klasa, o2, wp czy wrzuta.


#facebook
Pobierz jmuhha - Ile moglibyście zapłacić miesięcznie za dostęp do facebooka + messengera w f...
źródło: comment_16090674700te2iVMPZT5Wjc1WxARYxC.jpg

Waszym zdaniem

  • 5zł 62.3% (1071)
  • 10 zł 10.0% (172)
  • 15 zł 2.3% (40)
  • 20 zł 3.4% (59)
  • wiecej niz 20 zł 21.9% (376)

Oddanych głosów: 1718

  • 177
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: 5zł to maks ale pewnie pojawilaby sie wtedy darmowa, (pewnie chińska) alternatywa.

Za dostęp do celebrytow dam rowne ZERO.
Jak chcą żebym ich oglądał to niech mi płacą
( ͜͡ʖ ͡€)
@jmuhha: oddzieliłbym fb od messengera, fb płatny oddzielnie a messenger oddzielnie, za tego drugiego mógłbym zapłacić max 10zl miesięcznie ale powinno zniknąć kompresowanie zdjęć to traktowałbym to jako hosting i chmura xD a za Facebooka ani złotówki bym nie dał. Jedynie co byłoby mi szkoda wiedzy z grup, w których jestem bo Google tego nie indeksuje a fora php by Przemo zostały wyparte. Na pewno była by to rewolucja w internecie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: w obecnej formie max 1 zł. Jakby usunęli wszelkie reklamy to może 5 zł ale do czasu lepszej alternatywy
Ze znajomymi masz nr telefonu, whatsuppa czy inne komunikatory
Z pracy telefon albo wewnętrzny komunikator
Z innych ich social-mediów właściwie korzystać nie musisz, a widzę wśród znajomych że coraz mniej osób korzysta z FB z powodu spamu reklamowego głównie, a Instagram zatrzymał się w rozwoju.