Wpis z mikrobloga

Mirasy, jakie macie zdanie na temat używania pieniędzy z kart kredytowych zamiast własnych pieniędzy? Chodzi o sytuacje gdy Wam nigdy nie brakuje własnych środków ale i tak płacicie wszędzie kredytówką, np. gdy nie chcecie mrozić większej kwoty na okres kilkunastu lub kilkudziesięciu dni. Przykład takiej sytuacji miał miejsce gdy próbowałem zamówić PS5 w kilku sklepach w rożnym czasie bo nie było wiadomo który sklep anuluje zamówienie - zamroziłem 12k na miesiąc - anulowali wszystkie zamówienia xD wiadomo, kasa wróciła ale musiałem zamrozić swoje środki... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jaka bank ma obecnie (lub generalnie na przestrzeni ostatnich lat) najlepszą ofertę kart kredytowych?
W rankingach widziałem, że City lub BNP, tylko nie miałem w ogóle do czynienia z tymi bankami.
Prywatnie posiadam konto w mBank (Intensive) i w Millennium (360). To pierwsze daje ofertę na fajną w miarę kartę z szeregiem usług, jednak chcą abym przez rok wydał 30k - w teorii do zrobienia bez problemu bo wydaje więcej w rok kasy, ale dużo też używam BLIK oraz przelewów do tego, a opłata jest 400 zł na rok jak się nie wyda tyle pieniędzy.

#bankowosc #banki #bank #mbank #millennium #millenium #milennium #kartykredytowe #kartakredytowa #kredytowka #bnpparibas #cityhandlowy
  • 2
@kuta_senator:

Ja się potrafię w miesiąc zadłużyć na kartach kredytowych na 30-45k. Zawsze spłacam w terminie.
Także jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, to kredytówki mają same plusy, żadnych minusów, nie wspominając o bonusach, jak np. zwroty % od transakcji, programy z punktami, ubezpieczenia podróżne, sprzętu i inne.

W każdym razie polecam, ale tylko i wyłącznie dla odpowiedzialnych ludzi.