Wpis z mikrobloga

@Vasenka nic xd Jestem jednym z tych ludzi, którzy patrząc w zwierciadło z Harrego Pottera, niczym Dumbledore ujrzałbym siebie z parą wełnianych skarpetek :p Nie jestwm pewny, czy to dobrze, czy źle. Chyba dobrze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Vasenka: Wygladowych nie mam już w sumie takich, których nie byłbym w stanie zaakceptować. A tak to zawsze się cykam trochę jak gadam o typowych męskich tematach jak mechanika samochodowa czy remonty budowlane, to ktoś się w końcu skapnie, że #!$%@? się znam i muszę się zawsze zastanowić najpierw w którą stronę grzechotką kręcić xD

I w poziomnicy mi się spadki #!$%@?ą, bo muszę przetworzyć najpierw w umyśle, że spadek jest
@Vasenka: włosy lub fryzura. Można by to wrzucić w sumie do jednego worka. No ale w 3 msc wygralem z lysina i czuje sie troche pewnej. Gorzej z tym jak to wyglada, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.
Kiedyś to były zbyt chadowskie rysy twarzy, dopiero w późniejszym wieku się dowiedziałem, że to jednak dobrze :D obecnie jeżeli już to niższa niż bym chciał świadomość na temat motoryzacji i tego co jak działa. Dużo znajomych co to mega ogarniają i taki mały kompleks się pojawia, że jakaś wtopę można zaliczyć :P
@Vasenka: z wyglądu - zarost, pomimo 33 lat na karku jest mniej gęsty niż u niektórych licealistów. Z charakteru - to że znaczna większość kobiet mnie nudzi i męczy, więc nie mam żadnej inicjatywy żeby podrywać, a z drugiej strony czuję się samotny.