Wpis z mikrobloga

@Attarie: No niestety cdp stwierdził, że ma #!$%@? w mainstory, bo w wiedzmnie było za długie i zamiast tego skupili się na questach pobocznych. Tez się strasznie zdziwiłem jak dotarłem na spotkanie z hanako i dowiedziałem się, ze to juz praktycznie koniec gry. Gdyby skupic się tylko na fabule to mozna w 10-15 godzin gre skończyć.

Tak naprawdę ludzie nie powinni się aż tak spuszczać, ze questy poboczne są tak bardzo
@cin123654: Gra ukończona. Misje poboczne powinny być tylko dodatkiem do głównej linii fabularnej, a nie tak jak w cdp, że mainstory jest na 15 godzin, a 70% gry to sidequesty. Wiedźmina przeszedłem pierwszy raz skupiając się głównie na fabule i po skończeniu gry byłem w pełni usatysfakcjonowany i dopiero po pół roku zacząłem przechodzić na 100%. Natomiast po zrobieniu całej fabuły w cyberpunku czułem się jakby gra dopiero zaczęła się rozkręcać,a
@cin123654: Mi chodzi o to, ze w wiedzminie 3 czuć było, że fabuła jest kompletna nawet bez tych pobocznych. W Cyberpunku sidequesty to większość gry, a fabuła wygląda jak tylko dodatek do nich.

Wiedzmin to w 65% mainstory i 35% side questy natomiast w cyberpunku fabuła to 35% gry,a 65 to siequesty