Wpis z mikrobloga

Cześć Motomircy, zwłaszcza z tagu #motocykle i #motoryzacja
Przez święta zebrałem dla siebie w arkuszu linki dotyczące amatorskiego #motorsport czyli rozpiskę torów i parę innych przydatnych informacji na sezon 2021 dla kogoś kto chce się chce pobawić w budżetowe torowanie czy inne #wyscigi
Ale pomyślałem, że mogę go udostępnić to może komuś też się przyda.

Sam jeżdżę na Picie 140SM + na przyszły będzie też zabawa w klasę 300, więc na tego typu aktywnościach skupia się lista. Dla pitów są hale, place, a dla klasy 300 parę większych obiektów czy organizatorów jazd.

Sam jestem z #krakow więc odległości podawane są właśnie z KRK, a na drugiej karcie z Olkusza gdzie bywam w weekendy. Cennik + daty pisałem trochę z głowy, więc mogą być na przyszły sezon trochę nieaktualne.

Gdyby ktoś miał jakieś dodatkowe miejscówki, czy to na luźny trening na placu, czy na tor, który przeoczyłem (tak, brakuje torów z północy, Poznań to dla mnie maksimum jeśli chodzi o dojazd ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to będę wdzięczny i dodam do listy.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1r6mGaq30hCL0jPsiRDL4ZcEo-BxE2v88b1j2_XRskhk/edit?usp=sharing
romanowy - Cześć Motomircy, zwłaszcza z tagu #motocykle i #motoryzacja 
Przez święta...

źródło: comment_1609171888RfkhHkkqQmWX4EP4mqvxhB.jpg

Pobierz
  • 1
@romanowy cześć, hala w Chojnicach 299 z wypożyczeniem pita i chyba 120 na własnym 3mm racing academy organizuje
tor kartodrom bydgoszcz też widziałem że na pitach popylają, jazdy są w środy nie pamiętam cen

pozdro fajna tabelka szkoda że zgubię ;]