Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Lubię grać w Among Us, niestety największy atut tej gry (dyskusja, demokratyczne głosowanie) za sprawą graczy stał się również najsłabszym ogniwem. Dlaczego? Ponieważ tytuł największą popularność zdobył wśród dzieci i młodzieży, którzy nie do końca rozumieją o co tam tak właściwie chodzi. Podczas głosowania jakiś Brajanek z dupy rzuci hasłem "zuty" (co ma oznaczać "żółty"), i nim ktokolwiek zdąży zadać pytanie na jakiej podstawie rzucił oskarżenie, 70% graczy odda swój głos na żółtego, nie mówiąc już o tym że nikogo nie interesuje linia obrony podejrzanego. Podczas rozgrywki część osób chyba nie wie, że dobrym krokiem jest wykonywanie zadań, za to ochoczo korzystają z przycisku emergency bez przyczyny.

#przemyslenia #takaprawda #amongus #podludzie #gry #zalesie
  • 3
@AZ-5: Wczoraj miałem lekki szok, kuzyn do mnie wpadł z dzieciakiem 6 lat, temu się zaczęło nudzić, wziął ojca telefon i zaczął grać w amonga, ciągle płakał że nie jest impostorem a jak mu spoglądałem za ramię to nie miał pojęcia jak robić taski, na reaktorze po prostu stał bez wciśniętej ręki i czekał xD
O randomach krążą niezłe pogłoski, ale ja zacząłem i skończyłem grać na wykopowym serwie, 18+ i