Wpis z mikrobloga

Bebg użytnicy! W odpowiedzi na projekt Uszate Oscary użytnika @RobertWolak postanowiłem wytworzyć transkrypcje gniotów z podium. Ziś miejsce piesze – beczka, tury niby obronił jakąś dziewczynę przed kradzieżą, a szżwistosi został pobity przez ćpunów ze Wschodniej bec. Gniot z wizunynkiem jak zwykle w komentarzu. Warto zwróziź uwagę na popis znajomości anatomii gdy beczka chciał wymienić części ciała w ture można przywalić.
P.S. jabym się pospieszył o nieco ponad pu goziny, to kyrat bym zdążył na ogłoszenie wyników hyyy.

Witam witam, widzowie. Subujcie, lajkujcie mój fanbedż tego typu. Trzeba iść do przodu nie do tyłu widzowie tego typu. Widzicie, widzowie? Nie każdy facet by się tak odważył jak ja. Mimo to, że mam śliwę pod okiem, to nie znaczy że jesem jakimś frajerem czy coś takiego, widzowie.

Popostu… pomogłe… tej dziewczynie… czeba być twardzielen nie mięczakiem, a ja mam jaja i… wystartowałem, widzowie, zobaczcie… tego typu, że trzeba być twardzielem. Nie mięczakiem. I dlatego tak… mmówię, widzowie. {wdech} To, że… mam śliwę pod okiem, to {siorb} nie znaże, że nie mumie się #!$%@?ć czy coś. {mlask} Nie, nie, nie. Widzowie. Wystarczy… {pukanie się lewą rączką w gufkę} trochę spryktu, ine rzeczy. I ta… soba jes rozłożon na łopatki. Tego typu. A to, że mam śliwę, {wdech} to nie znaczy że… jestem ż jakiś cienki czy coś takiego. {siorb} Popostu… obrócił się, dostałem, ale… obróciłem jego… #!$%@? taki dostał, że tak mówię, widzowie.

Trzeba mieś jaja. I trzeba mieś… szacunek. Nie każdy by tak facet postąpił, taak ja, widzowie. {mlask} Żeby dziewczynie po… uratować dziewczynę przed kradzieżą. Torebki. A co by się stało jakby ten złodziej ukrat… yy, torebkę z tukumentami ine rzeczy, jak wiecie o tym, widzowie, że pobostu {chlip} można też… {wydech} przeb… jak się mówi… {chlip} podroblić… dukumenty… i na kooś wziąć sobie, nie wiem, pożyczkę. Bo są takie sytuacje, wizowie, {mlask} a ja popostu nie pozwoliłem sobie coś na to, bo ja… {wdech} zawsze komuś pomogę, no i pomogłem. A to, że mam śliwkę to nie znaczy… {wdech} że… cos cos cos tam… nie wyszło.

Popostu tamten taki dostał #!$%@?, że… nie wstał. Tego. Póóziej y zaczął się sapać, tego, że po policję. Mówię «to weź, zadzwoń to pogadamy przy policji». {wdech} A on «ach, bo coś». Ja móję «jeszcze #!$%@? chcesz ode mnie?». A on dostał #!$%@? tym {pokazuje plastikowy sygnet}. A wiecie jak to boli. {mlask} Bardzo… to nawe… boli. Jak się komuś #!$%@? w oko. Własie. Abo dzieś w… dzie indziej. No własie, czeba być twardziele, ja sobie nie pozwolę jak ktoś… ma problem i… woła o pomoc. Tuuż jes trzeci raz coś takiego yy… miaem taką sytuację ii… wiem… jak… zrobić żeby tom osobę zablokować, #!$%@?ś… ine rzeczy.

Proste, wizowie, czeba być twardziele nie mięczakiem. {wdech} Natego tak mówiem, wizowie, aż niż było mi przykro ta… spspaawie tej dziewczyny, że… chciał ukraść torebkę, okraść ją. Tego, ja akat byłem, to popłostu wystartowałem, rzuciłem wszyskie rzeczy… które miałem na sobie, jak mu… wyjechałem, no to biedny się… aż skulił. Zaczołe tak #!$%@?ś jego, że… lepiej nie mówić. Miał szczęście chłop, że… nie dostał tak mocno, bo tak to by oberwał jeszcze głębiej. Tego. Skopaem jego. No i… zaczął się tam… d… droczyć do mnie tego, mówię «Y, jeszcze mało? #!$%@?ć ci?». O łasie. Czeba być twardzie nimięczakiem tego tyku wasie. Widzowie, czeba… być twardzielem. I być facetem. I obronić… osobę. A nie… «ja nie, bo ja się bede bał, dostanę wpiedol». Ja się nie boję i… wystartowałem. Tego typu. Bęc!


#transkrypcjategotypu #uszateoscary #bonzo #szczurek #beczka #pompka #pompowanie #dlr #tigerdlr #gonzo #tiger #tigerbonzo #melin #melinator #gansterbenc #bezmozgiyeti #tegotypu #bebg #benc #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #uszatyoszust #uszatyanalfabeta #uszatron #uszatek #majonezowybaron #majonezowygolem #bonzola #euckbadzap #dwielewerece #mateuszmodestkupiecakato #mateogonzalesdelalump #atat #gnik #ojciecpijo #niewolnikazbestu #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #infodlafanowelo #fanpeng #melinaboners #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #polskiyoutube #elo
Formbi - Bebg użytnicy! W odpowiedzi na projekt Uszate Oscary użytnika @RobertWolak p...

źródło: comment_1609185990NEzqdsHlPUyoGoacCIs1Zd.jpg

Pobierz
  • 2