Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
Wiecie co mnie zawsze trochę przeraża? Ile trupów leży na dnie rzek i jezior. Jak wiele ich tam jest uświadomiła mi sprawa Ewy Tylman. Ciągle kogoś wyławiali, jak nie ciała to kawałki jakiś rąk czy nóg. Jak sobie o tym myślę to robi mi się z lekka nieprzyjemnie.
#zaginieni #ewatylman
  • 27
  • Odpowiedz
Wiecie co mnie zawsze trochę przeraża? Ile trupów leży na dnie rzek i jezior.


@Amelie: nie ty jedna. ja biorę jeszcze pod uwagę lasy i dalekie nieużytki/łąki.
tak mi wtedy wyobraźnia #!$%@?, że aż się boję o tym myśleć.
a tak jeszcze trafić na taką akcję przypadkiem, i podzielić los nieszcześnika? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@dos_badass: ja zawsze się boję schodzić do piwnic mam wrażenie że znajdę tam wisielca. Głupie horrory pozostawiły ślad jak widać xD
  • Odpowiedz
  • 24
@Amelie: wyobraź sobie ile zwłok łapie się w filtry w rzekach, która potem pompują wodę dalej do stacji uzdatniania...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja zawsze się boję schodzić do piwnic mam wrażenie że znajdę tam wisielca. Głupie horrory pozostawiły ślad jak widać xD


@Amelie: za gówniaka widziałem pierwszego trupa, z okna wypadł. xD
niby był cały, ale tak #!$%@?ął, że miał dziurę w krtani.
a mózg tylko lekko z głowy wypadł.
najbardziej tę dziurę w gardle pamiętam.
i weź teraz dorastaj, z takim bagażem wspomnień. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dos_badass: wtf w ogóle xD ja widziałam tak "na żywo" raz na pogrzebie, byłam malutka i słowo daje do tej pory mam traume. Kto zabiera dzieci na pogrzeb. Jakbym zobaczyła takiego kogoś kto wypadł z okna to bym się już pewnie nie pozbierała xD
  • Odpowiedz
@Amelie: e no, weź. To takich trupów normalnych to kilka widziałem(tych z pogrzebów to nawet nie liczę). Jak ktoś na osiedlu wypadał z okna, to wiadomo że zaraz wszystkie gówniaki lecieli.
Jeszcze pamiętam, że na wczasach z rodzicami to topielca kawałek widziałem, na plaży. Był albo gruby, albo spuchnięty bardzo.
Za dorosłego to oczywiście na drogach kilku widziałem, po wypadkach. No i jeszcze mam konto na wykopie.
Ale ja mam #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dos_badass: tak nie na żywo to widziałam trochę (eh te filmy akcji hehe) ale na żywo to wydaje mi się że ten jeden raz. Nie wiem jak teraz bym zareagowała, ale wolałabym nie sprawdzać. btw ciekawe czy doszli w końcu czyja to była ta ręką wyłowiona czy co to tam było.
  • Odpowiedz
@Amelie: aaaaa, #!$%@? jeszcze se przypomniałem!
Widziałem 2 ochroniarzy, zabitych w głośnym napadzie na konwój. Jednego juz zawiezli, ale kierowca zastrzelony wciaz za kierownica siedzial. I to akurat jie bylo smieszne.
Mam gdzies fotke. xD
  • Odpowiedz
@Amelie: nie no, z tą ręką to kij wie jak było, tak se tylko szkaluję.
Ale ten osioł jest do wszystkiego zdolny dla atencji.
Mówimy wciąż o sprawie Ewy Tylman, jak rozumiem? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dos_badass: tak w sumie to dobre te nasze polskie sprawy kryminalne. Przy okazji zaginięcia dziewczyny znajdują się jakies inne zwłoki, części ciała, takie same telefony jaki miała zaginiona i dalej nic nie wiadomo. Wyrok też chyba dalej nie jest prawomocny, a już z 5 lat minęło. Mój kraj... (ʘʘ)
  • Odpowiedz