Wpis z mikrobloga

@rooger: @Minieri: Tak i Nie. Dodam, że Robert od początku miał tego "nosa" do strzelania bramkę. Już w Zniczu w 2 lidze, kręcił jakiejś chore statystyki. Porównajcie sobie z dzisiejszym królem strzelców 2 ligi. Robert ma zdecydowaną przewagę. Z Lecha też wyjeżdżał jako król strzelców i najlepszy napastnik ekstraklasy. Ale to prawda. Ciężka codzienna praca i pokonywanie kolejnych barier zaprowdzilo go do miejsca, w którym teraz się znajduje!
@Kacci99: Bez przesady. Ani jego dorobek strzelecki w pierwszej, ani drugiej, ani w Ekstraklasie, nie wskazywał na to, że to jest tak wielki talent.

Mi pierwszą wskazówkę, że to może być piłkarz jakiego dawno nie mieliśmy dały pierwsze występy Lechu i bodaj gol z Irlandią w reprezentacji (2. czy 3. mecz w kadrze jego).

Ale dalej nie powiedziałbym, że gość pewnego dnia będzie najlepszy na świecie.
@Minieri: wiesz, że to co wrzucasz to tylko wycinek, który ma sugerować, że on mówi tak o Lewandowskim, a w rzeczywistości było o kimś innym i to co masz na yt to specjalnie sklejone video, które ma się nijak jak było w rzeczywistości. Kołtoń mówił co prawda, że Lewandowski takim super-talentem jak Kagawa nie jest, ale on się nie podda i będzie chciał pokazać Kloppowi, że stać go na wiecej, W
Gra w Bayernie w czwartej (trzeciej) co do atrakcyjności lidze.
Jak by sobie poradził w Juventus, Real czy Manchester City czy Liverpool?
Nikt tego nie wie.
@Minieri przecież to było nie do przewidzenia. Na tamten miał racje. Kagawa czarował a Lewy miał okresy kopania się po czole w BVB. Czy ty widziałeś u Lewego potencjał na najlepszego piłkarza, gdy byl przed 30? To czego on dokonał jest niezwykłe. A dlaczego Romkowi nie wspomnisz tego? Nie mogę już zaleźć wideo, ale z tego cytatu w owym czasie ostra beka. Romek wyszedł na wizjonera chyba, czyż nie? Lewy ostatecznie nawet
źródło: comment_1609409629OyitO1Z9tYm1KwXi236MIl.jpg
@pusiarozpruwacz: Ależ zrozum że ja nie wyśmiewam Romka jako eksperta bo rzeczywiście Lewandowski nie zapowiadał się na konia jakim jest teraz. Wyśmiewał tylko słowa że "się nie nadaje". Lewadowski krok po kroku szedł do miejsca w którym jest dzisiaj. Wiem że początek w Niemczech miał kiepski, ale po co od razu twierdzić że się nie nadaje? Okazało się że jednak się nadaje, i to jeszcze jak.
@Kacci99: On jest najskuteczniejszym piłkarzem tego roku. Najlepszy jest nadal messi. Robert nigdy nie robił takich rzeczy jakie potrafi Argentyńczyk, kiwka, robi 3 na raz i to nie raz. Niestety, taka jest prawda.