Wpis z mikrobloga

Gra w Bayernie w czwartej (trzeciej) co do atrakcyjności lidze.
Jak by sobie poradził w Juventus, Real czy Manchester City czy Liverpool?
Nikt tego nie wie.
  • Odpowiedz
@Weed233: Bo widzisz, jeśli zadasz sobie pytanie kto jest najlepszym piłkarzem na świecie to jest 2 takich gagatków od Lewego lepszych, ale kiedy zadasz pytanie kto był najlepszy w 2020 to już nie ma żadnej dyskusji - Polak był najlepszy.
  • Odpowiedz
@Minieri przecież to było nie do przewidzenia. Na tamten miał racje. Kagawa czarował a Lewy miał okresy kopania się po czole w BVB. Czy ty widziałeś u Lewego potencjał na najlepszego piłkarza, gdy byl przed 30? To czego on dokonał jest niezwykłe. A dlaczego Romkowi nie wspomnisz tego? Nie mogę już zaleźć wideo, ale z tego cytatu w owym czasie ostra beka. Romek wyszedł na wizjonera chyba, czyż nie? Lewy ostatecznie nawet
pusiarozpruwacz - @Minieri przecież to było nie do przewidzenia. Na tamten miał racje...

źródło: comment_1609409629OyitO1Z9tYm1KwXi236MIl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz: Ależ zrozum że ja nie wyśmiewam Romka jako eksperta bo rzeczywiście Lewandowski nie zapowiadał się na konia jakim jest teraz. Wyśmiewał tylko słowa że "się nie nadaje". Lewadowski krok po kroku szedł do miejsca w którym jest dzisiaj. Wiem że początek w Niemczech miał kiepski, ale po co od razu twierdzić że się nie nadaje? Okazało się że jednak się nadaje, i to jeszcze jak.
  • Odpowiedz