Wpis z mikrobloga

7 lat temu zostałem niemal zmuszony do zostania chrzestnym. Szantaże, awantury rodzinne i ataki ze wszystkich stron, bo to przecież ja robię problem i odmawiam maluszkowi. Niestety, uciąłem się. A może i stety ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gówniarz to syn mojej ciotki, archetypu takiej która prosi o rozmowę z kierowbijien przy kasie. Nie wchodząc w szczegóły, jestem niemal pewny że już od jakiegoś czasu wylicza sobie ile zarabiam w #it i już w wyobraźni #!$%@? siano z koperty, albo siano zaoszczędzone na prezencie którego nie będzie musiała kupować gówniarzowi (bo w jej mniemaniu kupię go ja).

Otóż, Droga Ciociu, Droga Rodzinko. Dzisiaj nie jestem 18 letnim szczylem, którego wszyscy razem wówczas zaszczuliście. Dzisiaj jestem jestem owocem wieloletniegozmuszania mnie do kościoła ( ͡º ͜ʖ͡º)

Od tygodnia wspominam w rodzince o tym, że robię research po hulajnogach elektrycznych ze wskazaniem że chyba kupię xiaomi scooter 4 ultra (przeszło 3,3k).

No i mam zamiar kupić hulajnoge, przyjechać nią do kościoła a potem na salę, a potem gówniarzowi dać prezent ze zdjęcia. Zastanawiam się jeszcze nad jakimś krzyżykiem do postawienia. Co myślicie?

#komunia #kosciol #pieniadze #pytanie #prezent #pytaniedoeksperta
Goronco - 7 lat temu zostałem niemal zmuszony do zostania chrzestnym. Szantaże, awant...

źródło: temp_file3005467395982742201

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
@Goronco: Dzieciak ci nic nie winny, niemniej jestem przeciwnikiem kosmicznych prezentów na komunię. Dałabym mu tę Biblię i coś, co ciotkę zapiecze, a młodego w dalszej perspektywie ucieszy: fajne lego, kompletne wydanie Narni albo Pottera, niewielki zestaw perkusyjny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Goronco: i bardzo dobrze, może to ich oduczy wymagania jakichś dużych prezentów od chrzestnych, nie jest to nigdzie zapisane, że takie rzeczy trzeba dawać. Pewnie trollujesz, ale napisz potem jaka była reakcja rodzinki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 26
@zielono_mam_w_glowie rozumiem że mówisz że ją zapiecze fantastyka? Ona sama w kościele nie była od tego chrztu xd nie sądzę że będzie w ogóle wiedziała o co chodzi w tym przytyku

No i wiem że dziecko mi nic nie jest winne. A co ja jestem winny mu, poza wychowaniem w wierze?
  • Odpowiedz
Otóż, Droga Ciociu, Droga Rodzinko.


@Goronco: Oni mają konta na wykopie? Pewnie nie... więc muszę cię zmartwić: nadal jesteś niedojrzały, jak w chwili gdy dałeś się zmusić do zostania chrzestnym. Bawisz się w jakieś ostentacyjne "oświadczenia na wykopie", pewnie cię ta strawa dusiła przez lata i teraz musiałeś to z siebie wypluć publicznie, do tego jeszcze pytasz o to co masz dalej zrobić? Dojrzała osoba wyjaśniła by to dawno temu, zakończyła
  • Odpowiedz
@Goronco: nie dawaj kasy w kopercie, bo ciotka na tym łapę położy, ale daj młodemu jakiś fajny prezent. Chociażby jakiś mocny głośnik BT, żeby ciotce #!$%@?ł na chacie tych pato raperów, których teraz młodzież słucha xD
  • Odpowiedz