Wpis z mikrobloga

@MaxVerstapen: Nie ma zieleni, słupki cholera wie po co, przestrzeni do swobodnego poruszania się też nie ma bo jakiś dzban myślał że fajnie będzie dać tarasy (notabene nie widzę podjazdów dla osób niepełnosprawnych, powodzenia jak jeździsz na wózku inwalidzkim albo chodzisz o kulach), nie ma miejsc postojowych na samochody więc widać co się dzieje, prawdopodobnie po południu ciemno jak w mojej piwnicosypialni ( ͡° ͜ʖ ͡°) i
@mitatuyo: e tam. + okna z drugiej strony

@PodlaskiZorro:

>Nie ma zieleni


o choolera

>słupki cholera wie po co


chodnik

>przestrzeni swobodne poruszanie się też nie ma bo jakiś dzban myślał że fajnie będzie dać tarasy


pewnie dlatego dali te tarasy, bo ludzie chcieli mieć garaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

>notabene nie widzę podjazdów dla osób niepełnosprawnych


ale są ¯\_(ツ)_/¯

>coś jeszcze wymieniać?


a rób se
@mitatuyo:
U nas wołają na to Ptasie osiedle od nazw ulic.
Chociaż w tym przypadku ulice to za duże słowo.

Na obrzeżach powstało parę parkingów i poprawiła się sytuacja z parkowaniem ale kiedyś to był dramat.
@MaxVerstapen:
Podjazdy dla niepełnosprawnych są? To powodzenia by wjechać na krawężnik od chodnika. xD

a rób se co chcesz


To jeszcze nie mogę nie wspomnieć o tym, że w tym podwórku po prostu nie ma przestrzeni socjalnej. Zanieść meble do mieszkania to koszmar. Wywieźć śmieci jako pracownik MPO tym bardziej, bo robisz to praktycznie codziennie. Wszystko co tam jest i widzisz, wszystko co usprawiedliwiasz (zwłaszcza słupki, bO sAmOcHoDy JeŻdŻoM xD) jest
@MaxVerstapen:

po to żeby samochody nie parkowały na chodniku i dało się przejść z wózkiem? pomyślałeś o tym? xD


Punkt. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dalej jednak nie widzę podjazdu na chodnik.

No i co to jest to po lewej stronie na twoim zdjęciu? Zejście wyłącznie po schodach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MaxVerstapen:

faktycznie, osiedle do wyburzenia

Pewnie że tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy siak dziękuję za to, że wziąłeś sprawy w swoje ręce i rzetelnie zechciałeś obronić tego osiedla zamiast po prostu zlać krytyków i malkontentów jak to co niektórzy by zrobili licząc na to, że "ktoś coś", ceni się to. Pozdro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PodlaskiZorro: ja nic nie bronię, tylko pokazuję waszą głupotę. jak zawsze winny jest prywaciarz złodziej deweloper, a nie ludzie którzy płacili śmieszne pieniądze za te mieszkania i mają w dupie jak to dzisiaj wygląda. jakoś #!$%@? puste nie stoją. jeszcze te głupie argumenty że nie ma podjazdów na chodnik na patio, nie wiem gdzie wy mieszkacie ale w tym przypadku ludzie mają po prostu #!$%@?, bo normalne spółdzielnie robią takie pierdoły
@MaxVerstapen: Atakujesz chochoła i adwokata diabła. ( ) Frustruj się dalej tym co jakieś randomowe śmieszki schizofreniczne z niezdrowym popędem seksualnym w necie piszą na temat twojego miejsca zamieszkania, ja się będę cieszył tym, że mieszkam w miejscu które lubię i będę miał gdzieś co inni mówią. Pozdro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PodlaskiZorro: również pozdrawiam z warszawskiego Gocławia i życzę równie pięknego widoku na Wisłe

@xaliemorph: no ale tu zrobił zły prywaciarz deweloper więc problemem jest brak światła, ale jeśli światła nie ma na podwórku kamienicy to jest to historia i tkanka miejska xD