Wpis z mikrobloga

@asasello: skośny strop :D stropodach, trumna, różnie to nazywają, na to pójdzie styropian więc nie musiało być pięknie. Nie chce karton gipsu, bo nie lubię tego rozwiązania. A poza tym jakby mi dach ściągnęło z budynku to jakiś sufit na poddaszu zostanie. Poza tym lepsza izolacja cieplna, akustyczna , ogólnie dla mnie same zalety.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ponury_energetyk: ja stwierdziłem, że i tak popłynę więc będzie dachówka. A na poważnie, to od blachy mnie dach sąsiadów moich rodziców odstrecza. Przy mżawce jest pogłos jakby była ulewa. Nie wiem jak to wewnątrz wygląda co prawda no i słyszałem, że są nowe blachy, które wyciszają ten efekt. Mimo to ta prosta dachówka też mi i różowej się mega podoba.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ponury_energetyk: o cię #!$%@?, tego się nie spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) o matulu, mnie by zzarlo chyba, trochę wykonawcy się nie popisali ( _)

@asasello: skośny strop :D stropodach, trumna, różnie to nazywają, na to pójdzie styropian więc nie musiało być pięknie. Nie chce karton gipsu, bo nie lubię tego rozwiązania. A poza tym jakby mi dach ściągnęło z budynku to jakiś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor: powiem tak. Wziąłem 500k hipoteki i na pewno nie starczy. Myślę, że 650-670k do zamieszkania. Oczywiście bez kosztów kupna działki i potem jej ogarnięcia. Sama robocizna za ssz to 150k brutto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor: ze zmian to zmieniliśmy ścianki działowe na górze tak, że łazienka, która była w sypialni teraz będzie dostępna z korytarza. Dodatkowo wywaliłem kominy wszystkie więc nie będzie też kominka.

Wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Ogrzewanie powietrzną pompą ciepła i loogowe wszędzie. Całość wentylacja, podłogowe, pompa plus hydraulika i kanaliza wycenione na 79k

Masz w planach Oszusta?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jarezz: podoba mi się oszust właśnie, ale przerażają mnie te schody, bo boję boję że będą mega strome. Szwagier ma podobne schody, też w jednym ciągu beż zakrętów i jest no masakra. Z łazienką na piętrze to spoko pomysł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor: schody nie są mega strome. Przypomniales mo, że przez brak kominka schody są lekko zmienione. Dzisiaj jak nie zapomnę to zrobię ich foto. A i jedną nawrotke u góry mają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor: nie ma problemu. Jak byś miał pytania to postaram się pomóc ile mogę. Z dziwnych rzeczy to stali na strop poszło 4 tony i 39 kubików betonu.

Majster chciał odchudzić ale kierownik zabronił.
  • Odpowiedz