Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski o #bielizna. Chcę sobie kupić seksi body jakieś, ale mam problem, że jestem szczupła z bardzo dużymi cyckami. Więc już na samym początku odpadają jakieś tanie body z sieciówek, bo pasują tylko na małe/średnie piersi. Widziałam parę modeli w moim rozmiarze, ale zastanawiam się, czy jak jest duża miska, to reszta body będzie też większa, czy dopasowują wymiary body bardziej pod obwód? W sensie, że jest np. 70I to będzie to uszyte jak dla szczupłej osoby? xDD Nigdy nie przymierzałam body więc no nie wiem. Ewentualnie, może są jakieś sklepy internetowe, które robią body na miarę?
  • 28
@rodzer1223: jak nie potrzebujesz usztywnianej miseczki to poszukaj body które nie jest zabudowane pod szyję, przy zabudowanym zawsze będzie mocno spłaszczać. Kiedyś w Intimissimi były ładne, odcięte pod piersiami i się bardzo ładnie układało ale teraz to nie wiem
Z miseczkami może być różnie, musisz pójść do dobrze zaopatrzonego sklepu, ale to przy takich miseczkach też nie gwarantuje że będzie. :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ponurytraktorzysta: Ty to nie wiem, gdzie mieszkasz, że szczuplej z dużymi cyckami nie widziałeś ( ͡º ͜ʖ͡º)

Inna sprawa, że większość takich nie ma poprawnie dobranego stanika i nie potrafi się do tej figury ubrać, więc wyglądają na grube