Wpis z mikrobloga

@Zaxx: UK to zbyt dojrzała demokracja, żeby robić sobie takie jaja z przedłużaniem w nieskończoność

tutaj takie oszustwa by nie przeszły - wiadomo było że wyjdą i że żadnego przedłużania nie będzie
@chemik_kieszyk: przedłużała i poniosła tego konsekwencje, a w zasadzie Tereska honorowo podała się do dymisji, tak jak powinno to wyglądać, przyszedł Boris "get brexit done" Johnson i zrobił to co ludzie chcieli

pomijam że przedłużenie wynikało z tego, że demokratyczny parlament nie zatwierdził umowy

@emissary: bo?
@emissary: co mają JOWy (których też nie jestem zwolennikiem), brak konstytucji, dwuizbowość parlamentu i monarchia, de facto reprezentacyjna, do demokracji? rozumiem, że nie jesteś zwolennikiem "lewackich mediów", ale to nic nie szkodzi, wystarczy włączyć szambo TVP przez VOD (teraz chyba przez VPN trzeba po brexicie)
@Radek41: Wlasciwie w pierwszym zdaniu potwierdziles moje slowa. Brak konstucji i dobieranie sobie traktatow z XIV pasujacych pod teze, chcesz zasiadac w izbie lordow? Nic prostszego - miejsce sobie mozesz kupic.
Pisze o realnej cenzurze mediow. Nie wolno pisac niektorych rzeczy o rodzinie krolewskiej, o zamachac, o przestepstwach itd. Pedofilia Andrzejka nie wyplynelaby gdyby nie powszechny dostep do internetu, o podejrzanych pakunkach na stacji metra dowiaduje sie z twittera, bo w
UK to zbyt dojrzała demokracja, żeby robić sobie takie jaja z przedłużaniem w nieskończoność


@Radek41: Wiesz ilu na tagu #brexit uważało, że moja chłodna analiza sytuacji, to były jakieś śmieszne teorie ( @FantaZy @Silvervend łyso wam teraz? :P)

Zobacz, przykład jeden z wielu.
@Ziomek420: I co cwaniaczku, jakoś nie wróciłeś na koniec grudnia :P ( @przeciwko78 @PanG )
Zaxx - > UK to zbyt dojrzała demokracja, żeby robić sobie takie jaja z przedłużaniem ...

źródło: comment_1609534720BeOGqL95BA3sn0H3iXuUNp.jpg

Pobierz
@Zaxx z jakiego powodu miałoby mi być łyso? Przecież UK przyklepało warunki UE. Za 2 pp. więcej rybek stracili paszport finansowy. xD Firmy transportowe po obu stronach srają pod siebie przed myślą o przejechaniu granicy UE-UK, więc odmawiają hurtem dostaw.
z jakiego powodu miałoby mi być łyso?


@Silvervend: Z tego co pamiętam, to chyba twierdziłeś, że UK żadnego dealu nie dostanie.

stracili paszport finansowy. xD

EU twierdzi, że paszport finansowy jest jedynie dla członków, więc jak niby mieli go nie stracić?