Wpis z mikrobloga

Chyba mi już osunęli posta. Szybcy. Na 4konserwy nic nie wrzucałem nigdy. Nie do końca pamiętam co, ale to nie była informatyka. Zresztą na mojej polibudzie to informatyka charakteryzowała się tym, że trudno się dostać i ciężko wylecieć. Prawie każdy student był lepszym ekspertem w aktualnych technologiach niż wykładowca.
@Ordo_Publius: Ogólnikowo napisałem. Chyba nie sądzisz, że porwałby swoimi wpisami wiele umysłów ścisłych? Czy uważasz, że kiedykolwiek, pod jakimkolwiek jego wpisem pomyślałem sobie. Woooow, ale to jest genialne?
@Ordo_Publius: To bardziej skomplikowane. Uważam, że każdy człowiek z wysokim IQ idzie na studia jakie chce. Tam, gdzie może rozwijać swoje pasje. Ci mnie inteligentni mają ograniczony wybór. Ci co nie mają wyboru, często tłumaczą sobie to tak, że są humanistami.

każdy ścisłowiec klepie uszami do paróweczkowej ekonomii korwina


Nie każdy musi być w sekcie, która ma niezaprzeczalną rację.
Jaka jest różnica, czy to korwin, czy marks? Więcej owieczek jest wśród
@Ordo_Publius: Badania prawackie, czy lewackie? Swego czasu dawno temu na studiach pracowałem w sondażowni. Wyniki ZAWSZE były takie, aby zadowolić tego, kto zlecił badanie.

Od dawna nie wierze w żaden sondaż. Czy jest z tvppis, czy z tvn. Uważam, że oszukane sondaże są bardzo szkodliwe. Niezależnie kto je zleci.
Jeśli chodzi o badania, to od lat spekuluje się, że osoby o wyższym IQ są częściej liberalne niż konserwatywne.


@Ordo_Publius: masz jakieś argumenty oprócz sondaży dla owieczek bez własnego zdania?
@Ordo_Publius: Dalej jesteś przekonany, że sondaż to prawda objawiona. Kto zlecił te sondaże??????? 3 miesiące stażu w CBOS, czy obojętnie czym (jeżeli myślisz, że jest jakakolwiek różnica). I nigdy nie wstawisz już takiego postu na wykop.
@Ordo_Publius: Nie to są wnioski XD Na temat fantazji sondażowych. Prawacy mogą też równie mądry tekst napisać( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ordo_Publius: Jutro ja będziesz chciał znajdę Ci absolutnie odmienne badania naukowe. Ta sama zasada jak przy sondażach.

Jak tak wygląda elita umysłów ścisłych, to boję się dowiedzieć jak wygląda ta humanistyczna.


Elita umysłów ścisłych stworzyła prawie wszystko z czego dzisiaj korzystasz. Ale równie dobrze mogliśmy dzisiaj filozofować w lepiance przy ognisku. Choć mało jest prawdopodobne abyśmy dzisiaj rozmawiali beż umysłów ścisłych. Nieprawdaż?