Wpis z mikrobloga

Studenci WUM ws. szczepień: Materiał TVN był tendencyjny. "Na liście wciąż są dwa nazwiska, które wstrząsną Polską…"

"Gwiazdy weszły do kolejki przed czekającymi w niej MEDYKAMI. Akurat przechadzały się w pobliżu i dostały telefon więc wszyscy przybiegli na określoną godzinę. A do dnia publikacji przez nas informacji o szczepieniach celebrytów nikt nie chciał się tym chwalić"

PS. Osobiście nie cierpię nepotyzmu i uprzywilejowanych kast!!

#koronawirus #polska #bekazlewactwa #neuropa #tvn #tvn24
m.....a - Studenci WUM ws. szczepień: Materiał TVN był tendencyjny. "Na liście wciąż ...

źródło: comment_1609665055nXIh7iVx8TqCF7DpIyf28x.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • 4
@sssabae co jest nieprawdziwego w informacji o szczepieniu się TVN, Millera czy celebrytów od Jandy??
Ja przynajmniej nie bronię starosty z PiS (który i tak już z partii wyleciał), robiąc żenujące fikołki mentalne, jak ty i tobie podobni
  • Odpowiedz
  • 0
@marcus1a nie jestem szurem. Zaszczepie się jak już będę mógł, wieś patrząc że stary nie jestem to moja kolej przy 600k dawek miesięcznie wypadnie za 2 lata xD

Tutaj idealnie widać manipulacje, spójrz na Mirko jak się po tej akcji zmieniło z anty na tych co im wzięli. Nawet u mnie w domu rodzinnym antyszczepy nagle chcą się szczepić, a w swieta to nie szło przekonać, że nie ma jeszcze tak takiej
  • Odpowiedz
  • 2
@sssabae uwielbiam wycie lewaków, a już do niedzielnej kawki - miodzio :)))
Możesz przejść moje wpisy wzdłuż i wszerz - zawsze byłem/jestem przeciwko lewakom i mentalności sowieckiej!!
  • Odpowiedz
  • 1
@MrMate jak tylko AstraZeneca-Oxford dostanie pozwolenie (ma to nastąpić w lutym 2021) to ich szczepionka (robiona sprawdzonym, starym sposobem, przewożona w zwykłych lodówkach i kosztująca 2€) zaleje rynek.
Produkują ja już od listopada (mieszkam niedaleko fabryki), a opóźnienie wynika w błędnej metodologii przyjętej dla badanej grupy (daje linki - tłumacz Google zrobi ci resztę)
https://www.ansa.it/canale_scienza_tecnica/notizie/biotech/2020/12/30/tempi-per-vaccino-astrazeneca-si-allungano-per-errori-di-metodo-nei-test-_bbcaf637-849c-4481-9a71-85d045b1911b.html
https://www.money.it/vaccino-astrazeneca-2-milioni-dosi-a-settimana
  • Odpowiedz
  • 0
@marcus1a ja chyba bym wolał ta pfizera, na tą chwilę mnie bardziej przekonuje z naukowej kwestii. Ale zobaczymy co tam będzie z tymi dostawami i możliwością szczepień. No i raczej wyboru mieć nie będziemy tylko jest szczepionka to bierz.
  • Odpowiedz
Trochę nie rozumiem tego oburzenia. Nie znajdziesz w Polsce obszaru, gdzie nie panuje kolesiostwo czy nepotyzm i to na o wiele większą skalę. A tu takie święte oburzenie w sprawie szczepionki, której się w dodatku obawia spora część społeczeństwa...


@ajuto00: Masz racje, nepotyzm, kumoterstwo, kolesiostwo istnieje w całej Polsce na OGROMNĄ skalę, mimo to jest źle widziane, krytykowane (przynajmniej do czasu aż sam oburzony nie może skorzystać z przywileju ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcus1a:

zawsze byłem/jestem przeciwko lewakom i mentalności sowieckiej!!

Dlatego mimowszystkoduda?

Poczułeś jakieś pieczenie, że ciągle do mnie piszesz?
  • Odpowiedz
@Gaboleusz: Matka Kurka to fanatyk - branie szczepionki przed innymi wku*wi ludzi. Stare baby rzucają kasy aż miło na Owsiaka a jak w TVP czy Polsacie pójdzie narracja o tym, że Owsiak dostał przed innymi to jest skończony jako szef WOŚP.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cel87 ja myślę, że to będzie ktoś związany ze środowiskiem warszawskim (Owsiak, Olbrychski, Trzaskowski, Budka) ale nie wykluczyłbym też kogoś z konfederacji (to byłby potężny wstrząs dla tej strony sceny politycznej)
  • Odpowiedz
  • 0
@Matikkkii1 niby TVN+Janda załatwiły na lewo szczepionkę dla kogoś z rządu (jakby rząd, który kupił te szczepionki, nie mógł sobie uszczknąć paru dla siebie po cichu w ramach np. szczepionek wojskowych) - to dopiero wymyśliłeś historię sajens-fikszyn ;))
  • Odpowiedz