Wpis z mikrobloga

Otwieram tag #100otwartychbiznesow, bo widzę że coraz więcej ludzi się decyduje mieć w dupie te pseudo obostrzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pierwszy wpis tutaj i zaczynam liczyć od 2

2/100 - Kwiaciarnia Misiałek

"Na wejściu obiektu widnieje napis 'kwiaciarnia Misiałek', jednak wszystko inne funkcjonuje identycznie jak przed przemianowaniem. Jak wcześniej, opłaca się za wejścia, można także zapłacić za wypożyczenie łyżew. Różnicą są kwiaty stojące w jednym miejscu poza lodowiskiem, które 'klient' otrzymuje wychodząc" - opisuje portal.


#koronawirus #polska #biznes
Pobierz
źródło: comment_1609696936azRbaeg9CQbqeRy0QK8qIa.jpg
  • 12
Ale lodowisko misiałek zrezygnowało właśnie z dalszej drogi pod prąd po karze od sanepidu na 30 tysięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Yachu: właściciel nic o karze nie wie, weź mu przypomnij że ją dostał.
@Yachu: wiem, denerwuje mnie tylko powielanie fejkow przez media :/
Sanepid jedno, gościu drugie, a niestety władza teraz taka fałszywa że nie wiadomo komu wierzyć.
bardziej mnie #!$%@? to polackie omijanie prawa


@Marianoitaliano00: czyli - denerwuje cię niby, że rząd bezprawnie próbuje zniszczyć ludziom życie, ale jeszcze bardziej cię denerwuje, że ktoś się przed tym bezprawiem broni. Bo to co przedsiębiorcy robią nie jest żadnym "omijaniem prawa" tylko całkowicie zgodnym z prawem postępowaniem ( co nawet sąd wyraźnie określił ). Czyli jesteś idiotą - albo jednak wielbicielem bolszewickiego rządu.