Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2768
Tu nie chodzi o to czy cukier jest zdrowy czy nie. Te komuchy odbierają mi wolność. Nie mogę ściąć drzewa na własnym placu, nie mogę iść do galerii w niedzielę, utrudnia się mi kupienie coli, bimbru samemu zrobić też nie mogę a konopii na uspokojenie też nie wychoduje.
Co można robić ? Siedzieć na bezrobociu, ciągnąć wszelkie socjalne i ruchać się z konkubentka dla 500+ tak jak rząd rucha nas.

#bekazpisu #podatki
  • 112
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że przez niechęć albo powiedział bym nawet nienawiść do obecnego i przeszłego rządu ludzie potracili umiejętności zdrowego analizowania. To nie jest tak, że pis wie albo nie wie co jest najlepsze dla obywateli. Wszystkie te działania są po to żeby napychać własne kabzy. Komu potrzebna jest zgraja niedobór na socjalu ? Pod kątem elektoratu który można kupić za ich własny hajs to oczywiście że pisowi czy tam partii rządzącej w
  • Odpowiedz
@jaciepiernik: jakie to ma #!$%@? znaczenie, czy OFE jest bankiem czy nie? xD OFE było drugim filarem, z którego miałeś dostawać emeryturę poza tą z ZUS-u, ale to #!$%@?, bo brakło im kasy.
No spoko, KNF cośtam sobie pobrzdękiwało, ale gdzie były służby, które mogły w każdej chwili sprawdzić, czy Amber Gold rzeczywiście inwestuje w złoto, tak jak deklarowało? W dupie były, bo w tym czasie syn Tuska już pracował w
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: mozesz jeszcze chodzic do kosciola i ogladac jak elity bawia sie na sylwestrze marzen. Pamietaj ze tez bedziesz mogl jak sie zaszczepisz (albo i nie, to tez zalezy czy bedziesz grzeczny). Drugie chiny nadciagaja
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: A mnie właśnie o to chodzi.
Bo jako lewak podpisywałbym się rękami i nogami nad taką akcją, żeby gówniane jedzenie przestało się opłacać i żeby ludzie mieli realną możliwość wyboru a nie ekonomiczny przymus żeby jeść gówno (wystarczyłoby przestać to gówno tak agresywnie dotować)
Ale ten podatek jak większość pomysłów PiSu jest kompletnie z dupy
  • Odpowiedz