Wpis z mikrobloga

@Cinkito: rób teraz. W lochach dostaniesz fajne kamienie do broni. Generalnie przed końcem gry, w lofcie mergo, jest dość popularna arena do PVP - żal by było nie skorzystać. Zapiszesz stan gry najwyżej i sobie wrócisz jeżeli nie chcesz ponownie przechodzić gry na ng+1 by do niej dojść.
@dzeksondzekson: Masz na myśli tę arenę przed mamką? Możesz tam wejść cały czas - tracisz natomiast w tej chwili połowę szansy na pojedynek (bo nie możesz hostować pvp). Zatem leć na ng+1;)
@Roniq: lochy zrób sobie w NG+ na samym początku, skończ pierwsze zakończenie na spokojnie, żeby nie wypaść z rytmu gry (do platyny potrzebujesz i tak wszystkich zakończeń), więc musisz grę przejść parę razy... co jest kluczowe IMO to zrobienie DLC w NG, zebranie wszystkich itemków itd., DLC robi się na prawdę ciężkie w NG+, a lochy się nie skalują raczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) także w NG+
@Roniq: no to słabo, ale można i tak... pamiętaj, że jeżeli użyjesz fragmentów pępowin przed zrobieniem save, wtedy będziesz mieć tylko 2 zakończenia dostępne, a są trzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tarkaz: o, a to akurat dobra rada bo już 2 fragmenty zjadłem, myślałem że po zjedzeniu będą dostępne wszystkie 3 zakończenia. W takim razie z tym 3 fragmentem poczekam. Dobrze, ze wczoraj skończyłem na Ebrietas i nie poszedłem jeszcze do Mergo, bo bym już zjadł xD