Wpis z mikrobloga

@mDvMatti: zazwyczaj 2-3 tygodnie ale przez poprawke na święta raczej bym obstawiał 3-4 tygodnie. Jak to wygląda musisz zobaczyć w swoim starostwie, u mnie trzeba umawiac się na wizytę a najbliższy wolny termin za 20 kilka dni.
@mDvMatti: zależy od urzędu, moje starostwo (gliwickie) zawsze miało ogromne kolejki, a w czasie wirusa osiągnęło to poziom absurdu. A samo wyrabianie dokumentu trwa ok 2 tygodnie, ale weź jak wyżej wspomniałem przerwa świąteczna może to wydłużyć
dla przykładu: 5 grudnia zadzowoniłem umówić się na zarejestrowanie pojazdu, pierwszy wolny termin: 29 grudnia, teraz mam pierwszy wolny termin na odebranie twardego dowodu: 21 stycznia.
Prawo jazdy wymieniałem na nowe w maju więc
@mDvMatti: odbierałem prawko nie dawno, zadzwoniłem do wydziału komunikacji i poprosiłem aby ktoś zniósł mi prawko- i tak zrobili, ofc była też ogólna kolejka ale bez sensu było w niej stać i czekać, lepiej dzwonić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mDvMatti: zazwyczaj 2-3 tygodnie ale przez poprawke na święta raczej bym obstawiał 3-4 tygodnie. Jak to wygląda musisz zobaczyć w swoim starostwie, u mnie trzeba umawiac się na wizytę a najbliższy wolny termin za 20 kilka dni.

@bruuh: jakie 2-3 tygodnie xddd skąd wy to bierzecie, dokument jest wyrabiany 10 dni roboczych max
@TsundereGirl: bzdura, nic na urząd nie nakłada obowiązku wydania dokumentu w 10 dni roboczych. Wystarczy wpisać w google żeby zobaczyć ile ludzie czekali, średnio 2 tygodnie, tylko weź pod uwagę okres świąteczny to bardzo łatwo może się to wydłużyć
@TsundereGirl: nie mam pojęcia po co się kłócisz, chyba nie masz w życiu nic lepszego do roboty, ja tylko mówię z doświadczenia, w internecie masz pełno pytań o to i odpowiedzi ludzi zawsze takie same, mama pracuje w urzędzie że ich tak bronisz? ()