Wpis z mikrobloga

#wieszwiecej #telewizjaklamie

Mężczyzna, który wysadził się w powietrze w Wigilię w centrum Nashville w amerykańskim stanie Tennessee był wyznawcą spiskowych teorii o atakach z 11 września 2001 roku, wierzył w istnienie UFO i ludzi-jaszczurów (reptilian) - wynika z doniesień lokalnej telewizji News Channel 5.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-02/wierzyl-w-ufo-i-istnienie-ludzi-jaszczurow-nowe-informacje-ws-zamachowca-z-nashville/

Mój tata zawsze mówił o mnie "gadzie wredny", a przecież nie jestem reptilianinem ¯\_(ツ)_/¯
Wąż czy gad (smok) to w religiach judeochrześcijańskich uosobienie zła, podstępu i oszustwa, coś fałszywego i złośliwego.
Być może ten mężczyzna po prostu wiedział jak źli i fałszywi potrafią być ludzie.

UFO nie jest kwestią wiary, po prostu od czasu do czasu pojawiają się takie obiekty na radarach. Mój tata pracował w PRL na radarach i widzieli takie obiekty niemalże codziennie, to samo mówili piloci. Czy były to zjawiska atmosferyczne, sondy wysłane na Ziemię przez obce cywilizacje czy ściśle tajne prototypowe maszyny latających to już zupełnie inna kwestia.

Co się zaś tyczy zamachów to z tego co kiedyś mówiono na ten temat właśnie w telewizji zapamiętałem, że służby miały o nich informacje już kilka miesięcy przed zamachami, ale nie zrobiły nic by im zapobiec, zawiniła biurokracja czy interes polityczny? Zamachy stały się dla USA pretekstem do najazdu na Irak i wypowiedzenia ogólnoświatowej wojny z islamskim terroryzmem. Czy zatem Polsat nie pamięta sam o czym mówią jego dziennikarze, a może po prostu zmieniła się narracja, bo ludzie wymarli lub zapomnieli więc tych co są można spokojnie okłamywać.
Przypominam, że zamach w Sarajewie stał się pretekstem do wypowiedzenia wojny.
tojestmultikonto - #wieszwiecej #telewizjaklamie

Mężczyzna, który wysadził się w p...

źródło: comment_1609770944yPgvNm5SfVBM7Bct2Lpx0c.gif

Pobierz