Wpis z mikrobloga

@ostrykuc666: Pepsi no smakuje jak pepsi. Raz kupiłem, ale się nie opłacało - dla mnie dużym plusem była możliwość większego rozcieńczenia i uzyskania mniej słodkiego smaku. Nie wali słodzikiem, jak ktoś podsyłał - tylko trzeba rozcieńczać w odpowiedniej proporcji (nie żałować) i lać do kreski.

Co do syropów, to ja polecam Energy, tylko nie ten niebieski, bo jest okropny - ten czarny jest lepszy.

Jeżeli chodzi o naboje, to najlepszym rozwiązaniem
jak nie wali jak połowa komentarzy na Amazonie mówi o tym, że czuć słodzik i pepsi regular jest oszukana.


@araneo: w składzie ma sukralozę więc pewnie wali
@ostrykuc666: Kupiłem sobie pepsi max na próbę i jest paskudna. I to na tyle że chyba pójdzie w kanał. Jak ktoś pisze że podobna do butelkowej, to chyba smaku nie ma... I to bez różnicy ile tego wlejesz, za każdym razem smakuje jak syf. Jakby ktoś szukał kiedyś opinii to nie polecam z całego serca.

Mam jeszcze mountain dew zero, ale nawet boję się otwierać (°°
@JestemLucas: @sveq91: @WolfSky:
Ponaglony spróbowałem. Specjalnie nawet kupiłem zwykłe Mountain Dew żeby porównać i... w ogóle nie przypomina tego smaku. Generalnie nie ma aż takiej tragedii jak w pepsi, ale jest niesmaczne xD Znowu czuć tę samą chemię co w tamtym i im dłużej piłem tym bardziej mi to przeszkadzało. Po połowie szklanki resztę wylałem do zlewu. Także jak ktoś chciałby kupić to moja opinia - nie warto.