Wpis z mikrobloga

Muszę pochwalić #cashback #tipli może stawek nie mają zbyt wysokich, ale support naprawdę szybki i co zaskakujące na korzyść klienta. Wczoraj zauważyłem, że wszędzie pospadały zwroty za zakupy w avansie na śmieszne stawki lub z wysoką MWZ, u nich zostało 10,50 zł bez wartości zamówienia, a potrzebowałem kupić kartę pamięci, więc zaryzykowałem choć czułem, że po prostu może być tak że nie ogarnęli sobie aktualizacji na stronie, bo przecież większość tych cashbacków i tak jest podpięte pod często te same sieci afiliacyjne. Po zrobieniu zakupu okazało się, że aktualna stawka to 0,85% (taką naliczył automat). Napisałem więc bezpośrednio po zakupie do nich wiadomość, a już dziś rano dostałem wiadomość, że faktycznie stawka uległa zmianie i już ją poprawili na stronie, ale z własnych środków wyrównują zwrot do wartości widocznej na stronie w momencie zakupy, oprócz tego przeprosili i złożyli życzenia na nowy rok. Niby nic i normalnie tak powinno być, ale w praktyce mojego kikuletniego doświadczenia z różnymi cashbackami 99% innych by się wypieło. Kiedyś też mi naliczyli niedokładnie stawkę za wykupione OC i również błyskawicznie po zgłoszeniu ją poprawili. Oprócz tego dają aż 25 zł za polecenie. Do sklepów których nie ma w #cashgoback jak najbardziej polecam, bo tam jednak zazwyczaj wyższe stawki i też brak problemów oraz sprawny support.
  • 4