Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy,

obiecałem dodać zakończenie mojego problemu ze zmywarką. W niedzielę masa Mireczków próbowała mi pomóc w komentarzach a druga połowa kręciła gównoburzę na #elektroda zakończoną banem na pisanie typa z rangą SPECJALISTA AGD (coś chyba jak "Sum" na forum wędkarskim) xD

Tutaj link do wpisu. Podsumowując: Zmywarka działa.

Więcej info:
- Wczoraj zadzwoniłem do whirlpoola o wezwanie serwisanta i kontakt do niego, bo chciałem wyciągnąć sposób na reset.
- Typowa Aneta na infolinii udzieliła porady w stylu "proszę wyciągnąć wtyczkę z gniazdka, jak nie pomoże to oddzwonić", ale przyjęła zgłoszenie i dała tel do serwisu.
- Uczciwy Pan Serwisant mówi że z poradami musi poczekać na nr zlecenia od whirlpoola, ale ogarniemy...
- ... bo te siłowniki padają jak szmaty i jeśli się nie schował to na pewno się zmielił w środku.
- Ma taki siłownik na stanie, wrzuci do swoich klamotów żeby mieć na wymianę.
- Dzisiaj tel z serwisu - dostali zlecenie, a Pan Serwisant akurat będzie w okolicy może zajrzeć.
- 15 minut roboty koło południa, z czego większość czasu zajeło wysunięcie zmywarki na kilka cm spod blatu.

Chciałem żeby mi zostawił stary siłownik żeby go wybebeszyć i tu wrzucić foty, ale niestety muszą je zdawać szczególnie w tak wczesnym okresie gwarancji.

Ponoć jeśli serwisant nie może przyjechać szybko, każe wbić tego pindola młotkiem do środka niszcząc go całkowicie, ale umożliwiając użycie zmywarki xD

Dziękuję wszystkim komentującym ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie najbardziej chyba aktywnym i śmieszkującym @testovirondepot @Felonious_Gru
Kilka osób prosiło o info z zakończenia, lub maja podobne zmywarki - wołam @qhardyq @Mileniusz @Kontestator
@snx i @DonRzoncy - trafiłeś szklaną kulą

Kilka osób też oferowało inaczej pomóc - dziękuję - @BiletNaKrucjate @Drail no i @ghazi - Ty nie wiem czy trollowałeś z tym delikatnym wciskaniem na siłę tego pindola, ale coś chrupnęło jak próbowałem, już myślałem że po gwarancji xD Czułem się jak ten typ co próbował kierę z wieloklinu w bmw ściągać za poradami Mirków Tu link ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#agd #zmywarka #bekazelektrody #wykopefekt
Seraphiel - Siema Mirasy,

obiecałem dodać zakończenie mojego problemu ze zmywarką....

źródło: comment_1609860344jBv9RGcel8IddCsYxyTY6i.jpg

Pobierz
  • 30
@Seraphiel: Cieszę się z zakończenia. No i podparłem dzięki tobie też moje ego jako wszystkonaprawiacza, nie powiem że nie. Tym bardziej że zmywarki nigdy nie miałem, ani nawet żadnej nie obsługiwałem xD Rozpieprzyło mnie natomiast ewentualne nakłanianie użytkownika do destrukcji sprzętu młotkiem. Jak kurła w sprzęcie na gwarancji serwisant może polecić uzdrawiający cios czymś ciężkim? Nie ogarniam co by się #!$%@? np. gdyby użytkownik za poleceniem pana znawcy przypieprzył, ale przy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DonRzoncy: właśnie dlatego trochę się cykam pisać o tym młotku jak mi temat odblokują xD

Serwis to zewnętrzna firma - dostają zlecenia od pewnie wielu producentów - w ramach gwarancji - i od użytkowników pogwarancyjne. Więc trochę rozumiem że jak użytkownik im płacze do słuchawki "panie, jak za 2 tygodnie, zmywarka potrzebna na już!", To są w stanie poradzić "no dobra, wciśnij pan ten plastik na chama albo wbij młotkiem, to