Wpis z mikrobloga

O, #archiwalny 13 numer #komputerswiat z 2011 roku i taka oto ciekawostka w dziale #internet ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak widać oprawa graficzna i funkcjonalności się zmieniają ale pewne rzeczy pozostają.

Jako użytkownik tego portalu w zupełności, pomimo upływu tych 9,5 lat od publikacji (łał, czasy wyboru mojego pierwszego smartfona () i różnych ##!$%@? czy innych zawirowań politycznych, zgadzam się z końcówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy polski pooortal odejdzie w cieeeń a wyyyykop nieeeeee!!!

#wykop #gruparatowaniapoziomu #stareczasopisma #czasopisma #ciekawostki #elitainternetu #sprawdzto
wygolony_libek-97 - O, #archiwalny 13 numer #komputerswiat z 2011 roku i taka oto cie...

źródło: comment_1609982398SA8kmUUdSxGz6pBzI50KkQ.jpg

Pobierz
  • 9
@MD_MDMA: fakt, choć same reklamy od skromnych samozarabiających ogłoszeń dla użytkowników zaczynały ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale tutaj aby temu przeciwdziałać to rację miał mój kumaty w komputery dziadek, który jeszcze wcześniej bo koło 2007 mi radził abym sobie mozillę zainstalował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MD_MDMA: a co do oprawy to ogólnie jak się popatrzy na dawne aplikacje i grafiki to jednak ma się wrażenie, że tu dokonała się spora metamorfoza. Z błyszczących, pastelowych ikonek na proste, przejrzyste kształty na jednolitym tle bez gradientozy.

No i tam gdzie ja sięgam najczęściej to więcej udało się upakować w mniejszej oprawie. To co wtedy było pionierskie i dopiero wdrażane w pierwszej demokracji pierwszego świata stało się niepostrzeżenie "upakowanym"
@Gorion103: a po jej zbudowaniu zostaje gówno do przeglądania. Niestety ostatnio sam ściek - wiadomości, polityka, koronawirus. Jakbym chciał wiadomości poczytać, to bym se na WP wszedł ¯\_(ツ)_/¯
@Gorion103: eeee...tam. Ja po prostu jak się coś nawinie to minusuję, gównotagi goniące za sensacją/irytujące mam pokłódkowane a te co mnie interesują w obserwowanych i jakoś się kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°) +przeglądarka w wersji mobilnej z antyszpiegami i blokerami i trybem ciemnym i jest całkiem całkiem
@spunky: a to, że jest jak jest to też przez te dziwne czasy i to jaka ponadprzeciętna maniana jest odwalana przez polityków. Wcześniej przeglądałem interię czy podobne ogólnopolskie serwisy informacyjne i tam to dopiero jest trolli nawalonych.

Masowo wysrywających propisowskie i proprawackie peany bez konta i wywalające to lajkami na szczyt. Które na wypoku przynajmniej byłyby na dole z okrągłym ziobrem co najmniej lub zaminusowane. Im głupsze/bezczelniejsze tym bardziej.

No i
@wygolony_libek-97: Tak w sumie to wchodzenie na wykop nie ma ostatnio najmniejszego sensu, chyba że ktoś potrzebuje agregatora informacji, ale obawiam się, że są na rynku dużo lepsze. Kiedyś wchodziło się tutaj dla ciekawych znalezisk, a nie żeby się dowiedzieć, że PiS i PO robią nas w #!$%@?, chłop zabił babę i komuś ukradli wózek inwalidzki.