Wpis z mikrobloga

Tak myśle sobie ze kupiłbym jakiś amplituner z prostymi głośnikami do słuchania radyjka i ew. posłuchania sobie czegoś ze Spotify. Macie może coś takiego?
#radio357
  • 18
  • Odpowiedz
@deshix dzisiaj wymieniłem głośniki i właśnie Marcel wypełnia mieszkanie. Pomysl czy chcesz stereo czy 5.1 np. wtedy coś będę mógł zaproponować.
  • Odpowiedz
  • 0
@birdland: chyba stereo, nie chce mi się rozwieszać tylu głośniczków dookoła w pokoju, wie znam się na tym i bym coś pewnie namieszał xd No i kabli tyle ciągnąć mi się nie uśmiecha
  • Odpowiedz
@deshix no to już od Ciebie zależy. Ja bym oscylował gdzieś w okolicy 2,5k no ale to już musisz sam stwierdzić ile jesteś w stanie gotówki poświęcić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@birdland: zawołaj bo aż jestem ciekawy. Sam jadę na jakimś prostym modelu Denona i małych monitorach bo jlnie mam miejsca na nic większego, trochę wypadem z obieguni przestałem śledzić rynek audio...
  • Odpowiedz
@pigoku @deshix : Panowie, przepraszam za obsuwę - no sprawy domowe, pracowe i nie miałem czasu. Już się za temat zabieram (opiszę jak to mam u siebie skonfigurowane i co polecam czego nie). Zawołam jak skończę.
  • Odpowiedz
@pigoku @deshix

Na chwilę obecną posiadam dwie osobne konfiguracje:

1. Denon AVR X1100W + 5.1 Taga Harmony TAV-606 v.3 + SW YAMAHA YST-SW012

2. Denon AVR-S750H + 5.1 Teufel: Ultima 40 Mk3 18 (2x front), Ultima 20 Mk3 18 (2xtył), Ultima 40 C Mk3 18 (centralny), SW T8

1. Służy do ps4, filmów, radia internetowego
2. Służuy do j.w. + gramofon i ogólnie muzyka

Pierwszy zestaw wzmacniacz bardzo ok, obsługuje 7.1 (ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@birdland: muszę na spokojnie przetrawić przy kompie to co opisałeś ale mam od lat Denona zwykle stereo dra500 i CD i musiałbym sie go pozbyć albo dokupić osobny odbiornik sieciowy. Do przemyślenia.
  • Odpowiedz