Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy macie w życiu czasem takie poczucie, że coś dziwnego się na pewno stanie.
Ja mam poczucie, że kiedyś cofnę się w jakiś sposób w czasie. Nie wiem, czy zachowam wtedy świadomość, czy będę musiał przeżyć swoje życie jeszcze raz, czy to będzie w zupełnie innej skórze i innym środowisku, ale wiem, że tak będzie. Wiem, że niektóre religie przewidują reinkarnacje, ale nigdy się tym nie interesowałem i to tyle co wiem na ten temat, więc wynika to z podświadomości, a nie z wiary. Czasem, przy jakimś wydarzeniu mam tak, że myślę sobie aby koniecznie to zapamiętać, bo przyda mi się jak będę żył jeszcze raz. Może to być jakieś ważne wydarzenia jak 9/11 albo katastrofa smoleńska, a czasem po prostu sobie myślę, że jak będę jeszcze raz żył to fajnie by było ograć tą gierkę na kompie bo akurat w tym roku kiedy dostałem pierwszy komputer wyszła i się nie załapałem, a teraz już nie mam czasu. Dopiero dziś zdałem sobie sprawę, że to #!$%@?, ale to naturalne uczucie, które mam od zawsze xD
#przemyslenia #religia #duchowosc #nocnazmiana #paranormalne
  • 3
@znikam5: mam coś takiego, ale nie mówię o tym nikomu bo nie chcę żeby ktoś myślał że jestem #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) od zawsze podświadomie czuję, że kiedyś wyląduję na wózku. Może to głupio brzmi, ale to takie jakby... przekonanie? Trudno to wytłumaczyć. A najlepsze jest to, że parę lat temu jeden gość powiedział mi, że jakoś tak dziwnie mu się kojarzę, bo z wózkiem inwalidzkim